PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1381}

Samotni

Samotáři
7,6 17 323
oceny
7,6 10 1 17323
7,0 7
ocen krytyków
Samotni
powrót do forum filmu Samotni

"- Super muza. Co to za kawałek?
- To jest twój hymn narodowy, idioto..
- A tak, hymn. Dawno nie słyszałem wersji instrumentalnej. Pewnie dlatego zapomniałem."

:D

ocenił(a) film na 7
golkas0

Stary dowcip - jak rozróżnić, czy Francuz jest Francuzem, czy przebranym Anglikiem. 'Zaśpiewaj drugą zwrotkę Marsylianki...' 'Nie pamiętam'. 'Przechodź, francuski obywatelu.'
-------
Może ktoś to uzna za wredne.... ale ilu Polaków, śpiewając polski hymn, dojdzie z pamięci do 'Już tam ojciec do swej Basi....' i dalej?

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

No wlasnie. I jak ktokolwiek mogl ten film ocenic na 7 :( Dla mnie to dzielo niemal wybitne! Film na poczatku wieku zachecil mnie do zainteresowania sie czeska kinematografia.

ocenił(a) film na 6
59baas

Już wiesz o co w niej chodzi? :)

golkas0

Samotni to rzeczywiście sporo gagów, te wszystkie hymny, body shot, Japończycy etc...fajnie to wszystko kręcone, Hradčany ale gdy niedawno zobaczyłem to znowu nie miało to już swojej mocy niestety, choć sentyment pozostał :-)
Nawet udało mi się kiedyś znaleźć knajpę gdzie podawano body shot i gdzie Jakub palił rzekomo ostatniego skręta,choć w rzeczywistości wypada na mniejszą
czechypopolsku.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones