PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35400}

Sanchez i jego dzieci

The Children of Sanchez
7,7 250
ocen
7,7 10 1 250
Sanchez i jego dzieci
powrót do forum filmu Sanchez i jego dzieci

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie, które kiedykolwiek były napisane o tym filmie. Natomiast jest skandalem jego brak (DVD) na Polskim rynku z Polskimi napisami. Zapewne ktoś położył łapę na prawach autorskich, bo tak tępych dystrybutorów to chyba nie mamy.
Film niestarzejący się, z niesamowitą rolą Anthonego Quinna dla mnie najlepszą w całym jego dorobku, z najlepszym soundtrackiem w historii kinematografii (nie przesadzam), i wiecznie żywym tematem. Film bynajmniej nie jest błahą historią biedaka, który wygrał w totolotka. Film jest przepięknym eposem o prawdziwym zmaganiu się z życiem, o ciągłym poskramianiu gwałtownego i niszczącego charakteru, o trudnej sztuce okazywania najbliższym uczuć. Filmów tak prawdziwych, z tak wielkim ładunkiem emocjonalnym bardzo niewiele powstało. Szczerze polecam.

nieugiety

Myślę, że masz 100-% racji. Polskich napisów do tego filmu nigdzie nie można znaleźć. Nawet te do 1 części są niestety niekompletne (tak sądzę, bo są zbyt krótkie). Polecam się pamięci jeśli uda Ci się zdobyć napisy do tego filmu. Ja ich szukam od kilku lat :(
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
szania_filmweb

Miałem okazję oglądać ten film z polskim lektorem w kinie wiele, wiele lat temu. Po pierwszych kilku minutach zapomniałem o całym świecie. Już po, na ulicę wyszedłem jak pijany. Potrzebowałem kilku minut żeby dość do siebie. Takie zszycie obrazu z muzyką, zdarza się bardzo, ale to bardzo rzadko. :)

ocenił(a) film na 10
Mrok

Zgadzam się w całej rozciągłości :-)

użytkownik usunięty
nieugiety

Bardzo lubię filmy o żywym temacie, jakże i dobrą muzyką, przeszkadza jedynie trudny dostęp do filmu

ocenił(a) film na 7

Jakby co to jest film z napisami na popularnym gryzoniu!

Roland_Kirk_Rahsaan

dzięki za info!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones