PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34073}

Sanjuro - Samuraj znikąd

Tsubaki Sanjûrô
7,8 4 716
ocen
7,8 10 1 4716
7,4 5
ocen krytyków
Sanjuro Samuraj znikąd
powrót do forum filmu Sanjuro - Samuraj znikąd

Witam,

właśnie obejrzałem, swoją drogą Ale Kino wyrasta na moją ulubioną stację TV ;) . Czytając komentarze poprzedników nieco obawiałem się spędzenie 1,5 godziny przed telewizorem. Niepotrzebnie. Fabuła mi się ogromnie podobała, ciągłe zwroty akcji, wzajemne próby przechytrzenia się, świetny (a jakże inny niż zwykle) Toshiro Mifune. Taka konwencja, czyli nieco swobodniejsze podejście do tematu, mi osobiście bardzo przypadła do gustu, przynajmniej tym razem. Mimo sporej ilości śmiechu, ogólny przekaz wart refleksji. Nie widziałem zbyt wielu filmów tego reżysera, ale ten zaliczam do bardzo udanych. 8/10, ot co. Polecam i...

pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
maniooo

no zgadzam się!
(a Ale Kino! jest już moją ulubioną stacją od dłuższego czasu)
rzeczywiśćie ten film był trochę bardziej na luzie..i dobrze..na nudę narzekać nie można było..ale film nie zamienił się też w głupią prostą historyjkę...
być może jest to jeden z gorszych filmów Kurosawy...jedyny wniosek jaki się z nasuwa,to taki, że Akira Kurosawa nie kręcił słabych filmów,skoro nawet najgorszy jest świetny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones