PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870670}

Sanktuarium

The Unholy
4,8 10 038
ocen
4,8 10 1 10038
3,7 3
oceny krytyków
Sanktuarium
powrót do forum filmu Sanktuarium

Skąd tyle hejtu?

ocenił(a) film na 7

Film ma ambitną fabułę. Chyba zbyt ambitną na typowego fana horrorów, jak widać po ocenach. Drobne detale, jak kaszel księdza czy przeszłość redaktora, są tu PO COŚ! Historia trzyma się kupy od początku. Jest wciągająca i niebanalna. Rzadko można spotkać horror, który stawia na fabułę. Szkoda bardzo, że reżyser zdecydował się na pokazanie postaci "zła", bo to psuje odbiór filmu, który jest, jak na horror, genialny.
Ciekawy klimat, przemyślane ujęcia i praca kamerą. Początek prosty, nieskomplikowany, tempo narasta z kolejnymi minutami. Fajna pętla z potomkiem Mary. Mało tego, film z przesłaniem.

ocenił(a) film na 7
Medur

Podpisuję się rękoma i nogami, dokładnie ujęte moje odczucia.

Medur

Film naprawdę fajnie się ogląda. Nie jest to jakieś arcydzieło, ale solidny średniak. Wywołuje emocje, a to w tego typu filmach jest najważniejsze.

ocenił(a) film na 6
Medur

Popieram

ocenił(a) film na 3
Medur

Może dlatego, że ludzie oczekują od horroru, że będzie po prostu interesujący i ciekawy? W tym nie dzieje się absolutnie nic, na czym można zawiesić oko, na maksa nudny i przewidywalny, banalne zakończenie, bardzo prosta droga do zakończenia, zwieńczenia fabularnego. Akcji to tam prawie nie ma, wieje nudą przez cały czas i gdzie jest w ogóle rozwinięcie akcji? Gdzie jest ten boss, z którym walczą bohaterowie?

ocenił(a) film na 7
Medur

Bardzo dobry komentarz na temat tego horroru. W pełni się zgadzam.

Medur

Jak to skad tyle hejtu ? film jest produkcją tania i nie bylo pieniedzy na PROMCJE ( kupienie recenzentów) wiec taka ocena
a w rzeczywistosci jest to jak ktos juz wczesniej napisal SOLIDNY SREDNIAK wg mnie na 7
ja na pewno sie nie nudzilem i nie uwazam czasu na obejrzenie go za stracony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones