PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431367}

Sarkazm wielokrotny

Multiple Sarcasms
5,1 36
ocen
5,1 10 1 36
Sarkazm wielokrotny
powrót do forum filmu Sarkazm wielokrotny

Bardzo chce się dowiedzieć bo wydaje się bardzo ciekawy i wgl gra tu Dana :D

Wiki69

Został dodany opis, ale szczerze, to nie mówi on zbyt wiele. Bardzo ogólne rzeczy. Aczkolwiek - mi przybliżył nieco sprawę http://www.imdb.com/title/tt0984210/plotsummary .
Strasznie chcę to obejrzeć. Dzisiaj wyszło w LA, DC oraz NY. Hmm, to za jakiś rok może dotrze do Warszawy. Módlmy się o ripy. :P

panna_niesmiala

Opis pisałam jak nie było jeszcze zbyt wielu informacji, potem długo nie był akceptowany, ja o tym zapomniałam i dlatego tak wyszło. ;)
Widzę, że jest jedna ocena. Ktoś ogladał (jakimś cudem)? Czy może strzelanie w ciemno?
Ja się nie moge doczekać. Uwielbiam Danę Delany, poza tym widziałam ją już razem z Huttonem w ,,Kidnapped'' i całkiem mi się to podobało (chociaż wolę ją w duecie z Fillionem). Co nie zmienia faktu, że Hutton jest moim zdaniem bardzo dobrym aktorem, a podejrzewam, że w tym filmie dał z siebie więcej, niż w ,,Kidnapped'' (niestety tylko tam go widziałam). No i fabuła zapowiada się ciekawie ;)
Sorry za chaotyczność wypowiedzi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones