PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572325}
6,5 38 403
oceny
6,5 10 1 38403
5,6 14
ocen krytyków
Savages: Ponad bezprawiem
powrót do forum filmu Savages: Ponad bezprawiem

Nie rozumiem toku myślenia filmowców, dla których pokazanie bezlitosnych, krwawych aktów przemocy w hiperrealistyczny sposób jest bezproblemowe, a sceny seksu cenzuruje się do tego stopnia, że laska wchodzi do wanny w ciuszkach. Żeby broń boże gdzieś sutek nie wyskoczył.

ocenił(a) film na 7
don Bubas

Podejrzewam że po prostu panna Lively nie chciała się rozebrać i tu leży problem

johnyss

To ogólna tendencja. Decyzja aktorki czy aktora o rozebraniu się podejmowana jest na etapie podpisywania kontraktu. Jeśli Stone chciałby nagości, zatrudniłby kogo innego, albo (producent) dopłacił panience Lively.

ocenił(a) film na 9
don Bubas

Przestudiuj najpierw filmy Olivera Stone'a a potem sie wypowiadaj, bo takie szufladkowanie bezzensowne jest wrecz glupie :)

black_bastard

Nikt nie generalizuje tu twórczości Stone'a. Ten temat to skromna refleksja. Nie podoba mi się przyzwolenie na skrajną przemoc przy jednoczesnej cenzurze seksu/nagości/cielesności. Studiowanie Stone'a ma mi pomóc zmienić zdanie, czy jak?

ocenił(a) film na 9
don Bubas

To czeste u Stone'a, a w niczym nie przeszkadza, wylaczanie seksu jako glownego zrodla do napedzania sfery wizualnej to akurat dobra sprawa, jak chcesz ogladac przemoc idaca w parze z golizna to sobie pusc piranie 3d itp, Stone ma wysumibluwany smak w tych rzeczach i nie lubi natarczywie pokazywac golizny bez jakiegos celu, a zeby tylko ucieszyc oko ogladajacych.

ocenił(a) film na 9
black_bastard

wysublimowany mialo byc, literowka :p

black_bastard

"Stone ma wysumibluwany smak w tych rzeczach i nie lubi natarczywie pokazywac golizny bez jakiegos celu, a zeby tylko ucieszyc oko ogladajacych."

Jak w "Męskiej grze", gdzie połowa drużyny prezentowała swoje wacławy?

ocenił(a) film na 9
ManBehindTheMist

wyjątek potwierdza regułę

ocenił(a) film na 6
ManBehindTheMist

W Savages też byli faceci na waleta, a kobitkli uprawiały seks w sukienkach, może takie preferencje ma Stone

kozodoj

Jeśli tak, to Travolta pewnie bez castingu rolę dostał ;)

don Bubas

http://kobieta.wp.pl/kat,26225,title,Blake-Lively-gapi-sie-na-piersi,wid,1486146 5,wiadomosc.html?ticaid=116005
CYTAT:
"Blake Lively nie rozbierze się przed kamerami. Aktorka uważa, że nagość w kinie niepotrzebnie rozprasza widzów.
- Gdy widzę nagość na ekranie, zawsze mnie ona rozprasza, nie mogę skoncentrować się na fabule - tłumaczy Lively. - Nie mogę przestać patrzeć na gołe cycki. To jedyne, co widzę.

- Nic na to nie poradzę, ale podejrzewam, że wszyscy tak mają. Dlatego nigdy nie rozbiorę się na planie. "

ocenił(a) film na 7
Wladca_Piersicieni

A szkoda, ale szacun. Podobnie jak Julia Roberts, która też nigdy się ni rozebrała.

don Bubas

To jest wlasnie typowe Religijne wychowanie ... Siusiak i pipka to szatanskie wytwory ale na mordowanie a wszczegolnosci w imie jakiegos boga jest ok . Hipokryzja znana od tysiecy lat.

Sabcio1234

raczej nazwałabym to hipokryzją. jeśli mieszałabym tu religie to raczej spod znaku fanatyzmu panów z brodą i turbanem. Kościół przeprosił za krucjaty.

waleczny_kurczak_III

Rofl powiedz ze zartujesz.... Za masowe mordy w Irlandzkich domach samotnej matki tez przepraszali nawet tym kilku tysiacom dzieciaczkow bez imienia zafundowali pamiatkowa tabliczke za cale 3 patyki .... Jak juz jestesmy przy Irlandi Wojtyla do samej smierci nie przeprosil ze przez ponad 10 lat utrudnial ukaranie zboczenca Wolsha , aranzujac zastraszania, spalenia domow, znikniecia swiatkow czy slynna exkomunike ofiar zboczenca , ktory wkoncu otrzymal kare drobnych 123 lat wiezienia za gwalty na ponad 600 dzieciach ... A to byl tylko czubek gory lodowej w postaci dowodow podpisanych reka samego swietego czy kilkunastu tysiecy pozwow przeciwko innym zboczencom katolickiej sekty w Irlandi . Ale o czym ja mowie wkoncu cenzura w Polsce nie dopuszczala zadnej z tych informacji do mediow przez prawie 15 lat!!!!!. Tak moj drogi to sie nazywa hipokryzja ktorej pastuchy z bliskiego wschodu dluuuugo jeszcze nie przebija.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones