PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34148}

Schron

Safe House
6,5 68
ocen
6,5 10 1 68
Schron
powrót do forum filmu Schron

niestety nie mozna tego opisu zglosic jako blednego. a szkoda ,bo mnostwo w nim niescislosci.
wlasciwy opis:
Mace twierdzi ze jest emerytowanym agentem wywiadu.nikt mu nie wierzy( lacznie z jego corka),wszyscy twierdza ze to urojenia wywolane alzheimerem.
mace zyje w domu-twierdzy. nie ufa nikomu.jego wojskowe cwiczenia odstraszaja kolejne gosposie.zmartwiona jego losem corka usiluje znalezc dla ojca opiekunke ,aby uniknac koniecznosci umieszczenia go w domu starcow.nalezy zaznaczyc ze mace jest w bardzo dobrej formie fizycznej,jednak postepujaca choroba alzheimera coraz bardziej komplikuje mu zycie.zamkniety w swoim schronie,sledzi na biezaco kampanie prezydencka i obmysla strategie obrony przed wrogiem.zatrudniona przez jego corke nowa opiekunka, pyskata i uparta Andi Travers,sprzeciwia sie wiekszosci zasad panujacych w domu i przewraca zycie Mace'a do gory nogami

mila1082

Muszę Ci pogratulować i podziękować. Po przeczytaniu opisu na stronie nie miałem zamiaru nawet odpalać tego filmu, ale ,,Twój' opis przekonał mnie żeby poświęcić chwilę czasu. Mam nadzieję że się nie zawiodę tak jak na trzech ostatnio oglądanych filmach.

SkyBot

dzieki. mam nadzieje ze film Ci sie spodoba :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones