PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98052}

Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed
5,9 25 708
ocen
5,9 10 1 25708
3,6 8
ocen krytyków
Scooby Doo 2: Potwory na gigancie
powrót do forum filmu Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie

Niedoceniony film

ocenił(a) film na 8

Zdecydowanie nie rozumiem, za co jest Złota Malina. Film jest bardzo fajny, zabawny, rozśpiewany i ma ciekawą fabułę. Wydaje mi się, że podobał mi się nawet bardziej niż pierwsza część. W tym filmie bardzo mnie też poruszyły niektóre rozmowy głównych bohaterów np. rozmowa Velmy z Daphne, gdzie boi się ona randki z obawy przed swoim wyglądem. To jest trochę życiowa sprawa, ponieważ wielu osobom nie podoba się ich wygląd, przez co wydaje im się, że nie mogą normalnie funkcjonować. Film jest bardzo piękny i zamiast Złotej Maliny powinna być raczej Złota Bafta.

ocenił(a) film na 8
gregorzy

Zgadzam się z tobą. Ta druga część wydaje się trochę lepsza od jedynki. Może tak jest u mnie przez sentyment do gry Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie.

ocenił(a) film na 6
gregorzy

No oczywiście, że się z tobą zgadzam -.- Jak tak można ?! :
1. Dwójka jest trochę lepsza od jedynki.
2. Można się pośmiać, jest rozrywka dla całej rodziny.
3. Wszyscy fajnie wykonani a nawet potwory.
4. Piosenki wspaniałe :D.
5. Itd.

ocenił(a) film na 8
misia1147

I co tu zrobić? Niektórzy po prostu nie doceniają porządnych filmów i tyle. Nam nie pozostaje nic jak cieszyć się z tego, że takie dzieła powstają. Dzięki za komentarze.

gregorzy

ja już dawno przestałem zwracać uwagę na Maliny-to forma oficjalnego hejterstwa-zobacz nominacje w tym roku- może sens ma ta dla K.Kardashian i mówię to bez przekonania, bo grała mała rolę

użytkownik usunięty
gregorzy

@gregorzy, Ty pewnie nie wiesz co piszesz (podobnie jak Ci powyżej)! Ten fim to dno i wodorosty! Cenię bardzo kreskówki, ale kinowa wersja jest żałosna! Dlaczego!?
Oto argumenty:
- Okropne efekty (taki sam poziom co w naszym rodzimym "Wiedźminie")
- Żenujący humor
- Beznadziejne projekty komputerowe (Scooby nawet nie podobny do oryginału, można pomyśleć, że jest właśnie jednym z potworów)
- Postacie nierozpoznawalne (Fred stał się jakimś narcyzem, Daphne damą do ratowania itd.)
- Jest na takim samym żałosnym poziomie co jedynka

ocenił(a) film na 8

Takie jest twoje zdanie i nie musi ci się to wcale podobać. Całkowicie to rozumiem i doceniam. Piszę po prostu to co czuję i jakie mam odczucia względem danego filmu. Jest to cecha całkowicie indywidualna więc w porządku. Pozdrawiam!

gregorzy

Mi najbardziej podobał się wątek Scoobiego i Kudłatego w którym obaj zaczynają kwestionować swoje swoje miejsce w grupie - są tchórzliwymi gamoniami, psują prawie każdy plan i miło zobaczyć to że chcą się zmienić na lepsze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones