PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220748}

Scott Pilgrim kontra świat

Scott Pilgrim vs. the World
6,8 52 958
ocen
6,8 10 1 52958
7,8 33
oceny krytyków
Scott Pilgrim kontra świat
powrót do forum filmu Scott Pilgrim kontra świat

9/10

ocenił(a) film na 9

Mistrzostwo świata dla dorobku popkultury (przynajmniej od czasu gdy "kojarzę fakty" - rocznik 87'). Nie dość że film nawiązuje do gier komp., mangi, to pełnymi ziaren garściami czerpie z komiksowej gwary scenami. Prawda jest taka że takiego filmu jeszcze nie widziałem w życiu i nie kojarzę by takowy był wyprodukowany - a wychowałem się na swoim kochanym ATARI (nie każdy zrozumie ten klimat) i "8-bitów" wywołuje u mnie dreszcz emocji powiązany z łezką wspomnień beztroskiego życia i początków "gamingu" (prawda jest taka że wystarczy pierwsze wejście "universal studios" w 8-bitach i już mnie film rozwalił na kolana). Tego filmu nie zrozumie osoba która nie doznała w młodości czegoś takiego jak "MY" (użytkownicy pegasusa, atari, commodore, itp).

Dla mnie.
Obsada: 8/10 (kilka rzeczy bym zmienił)
Muzyka: 7/10 (mało słyszalna dla ucha i mogłaby zrobić więcej klimatu)
Efekty i skład filmu: 20/10 ( niestety skala się kończy na 10'ciu - szkoda)
Fabuła: 9/10 (tylko i wyłącznie za przynudnawe wprowadzenie)
Dźwięk: nieskończoność/10 (sorry ale j.w. uwielbiam 8-bit)

ogółem daję 9/10
film jest świetny choć jest (tylko parę) rzeczy które bym zmienił, ale to tylko moja subiektywna ocena

Pozdrawiam Was!
Michał

P.S. dla tych co zaraz będą psioczyć na mój post, że miast kobiety i własnego życia wybrałem gry i siedzenie przed komputerem, powiem tyle: żona, dwójka dzieci i 3-pokojowe mieszkanie mnie zadowala.

niech Moc będzie z Wami !

ocenił(a) film na 9
Movie_Crash_Man

Nie ma tu praktycznie żadnej muzyki poza walkami, gdzie mimo wszystko też jest jej niewiele - tylko kilka piosenek Sexów.
Podejrzewam, że chodziło o montaż :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
misiaaaq_filmweb

Popieram !

misiaaaq_filmweb

"Tego filmu nie zrozumie osoba która nie doznała w młodości czegoś takiego jak "MY" (użytkownicy pegasusa, atari, commodore, itp)."
Ja jestem z ery Commodore i...wyrosłem. A jak chcę powspominać to odpalam emulator. A ten film to dla mnie zlepek tworzący losowy bełkot.

"P.S. dla tych co zaraz będą psioczyć na mój post, że miast kobiety i własnego życia wybrałem gry i siedzenie przed komputerem, powiem tyle: żona, dwójka dzieci i 3-pokojowe mieszkanie mnie zadowala."
Dla ciebie żona, dzieci i lokum to taki szczyt osiągnięć świadczący, że nie możesz być mentalnym dzieciakiem :>
To takie twoje wybitne osiągnięcie...to może tak dla otrzeźwienia przypomnę, że BYLE JAKIE PRYMITYWNE ZWIERZE, POTRAFI MIEĆ SAMICĘ, ROBIĆ DZIECI I MIESZKAĆ W JAKIEJŚ DZIUPLI/JASKINI/NORZE.
To PODSTAWOWA właściwość i umiejętność każdego gatunku zwierzęcia na tej planecie :D :D :D :D :D :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones