PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021702}

Scrooge: Opowieść wigilijna

Scrooge: A Christmas Carol
5,9 2 226
ocen
5,9 10 1 2226
Scrooge: Opowieść wigilijna
powrót do forum filmu Scrooge: Opowieść wigilijna

Po obejrzeniu wersji z 2009-go obniżyłam temu czemuś ocenę z 4 na 3. Tamten film jest po prostu wybitny, oferuje artystyczną animację z ogromnym rozmachem, ma coś do powiedzenia i potrafi poruszać, chociaż doskonale wiemy, co się przecież wydarzy. Tutaj dostajemy cukierkową animację dla dzieci i spłaszczenie palety wyrazu. Te filmy dzieli zwyczajnie kilka klas jakości. A chyba jedyne co Netflix dodał od siebie to pierdylion Mulatów pasujących do XIX-wiecznego Londynu jak pięść do nosa. Nie polecam.

ocenił(a) film na 10
phoebe_Freja

Nie jest wybitna. Grafika wygląda koszmarnie i tamta wersja jest taka sama jak inne. Tu jest coś bardziej oryginalnego.
Poza tym nigdzie nie ma powiedziane, że akcja się dzieje w XIX wiecznym Londynie. Może to alternatywna Ziemia?

ocenił(a) film na 3
MistrzSeller

Szybciej alternatywna Afryka :p

ocenił(a) film na 10
phoebe_Freja

To nie jest film historyczny, a film świąteczny. I jest znacznie ciekawszy od tego z 2009 roku, gdzie animacja była szarobura, nie było żadnych piosenek czy czegokolwiek ciekawego

ocenił(a) film na 3
MistrzSeller

Cóż, widocznie oczekujemy czegoś zupełnie innego od tego typu filmów. Te szarobure animacje mną wstrząsnęły, chociaż dobrze znam tą historię i widziałam kilka różnych jej adaptacji. Cukierkowa wersja z pioseneczkami jedynie mnie irytowała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones