PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647407}
8,0 520
ocen
8,0 10 1 520

Sea Wall
powrót do forum filmu Sea Wall

Ktoś wie gdzie można ten film obejrzeć, ew. gdzie zdobyć napisy PL?

Unterus

http://thepiratebay.se/torrent/7436409/Sea_Wall polskich napisów raczej nie znajdziesz

ocenił(a) film na 10
Majus_5

naprawdę nie ma nigdzie polskiego tłumaczenia?

skima

nie udało mi się znaleźć. To pewnie dlatego, że film u nas nie wyszedł i mało kto o nim wie

ocenił(a) film na 10
Unterus

dziś w końcu odważyłam się i oglądam po ang. Zdobyłam także włoskie napisy. Postaram się w ciągu tygodnia przetłumaczyć, więc dodam polskie napisy :)

ocenił(a) film na 8
skima

Super! ;)

ocenił(a) film na 10
JimMoriartyy

niestety mam małe opóźnienie, bo się okazało że mam więcej nauki (yh,koniec roku), ale już nadrabiam, nadrabiam ;)

ocenił(a) film na 8
skima

Okeey. ;) Pisz tutaj jak coś!
Za ile ok. beda gotowe napisy?

ocenił(a) film na 9
JimMoriartyy

Jeśli przetłumaczysz to będziesz najcudowniejsza na świecie. Akcent Andrew Scotta nie pozwala mi niestety na obejrzenie filmu bez przeszkód. Powtarzam za przetłumaczenie będziesz najlepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ach, i będziesz jedyną osobą, która się podjęła tego zadania!

ocenił(a) film na 10
ToJaKamil

tak, akcent.. jest wspaniały aczkolwiek fakt, że ciężej zrozumieć. Ale ja sama tez bym chciała choć trochę lepiej zrozumieć ten film. Bo oglądałam bez napisów i zrozumiałam może połowe, ale nie umiem połączyć tego w jedną całość. A Andrew to jeden z moich ul. aktorów i bardzo mnie razi że go nigdzie nie doceniają w Polsce, wiec staram się tłumaczyć co tylko mogę ;)

ocenił(a) film na 8
skima

Wkleisz je od razu do filmu?
Da się jakoś wrzucić te filmy (Sea Wall i Silent Things) żeby ściągnąć torrentem? ;)

ocenił(a) film na 10
JimMoriartyy

chciałabym je wkleić, ale nie filmu na yt nie wrzucę. Natomiast można zrobić tak, że jeśli ktoś chce to może mi wysłać wiadomość ze swoim mailem. wtedy wyślę film na maila.

Nie mam pojęcia jak je wrzucać by ściągać torrenrem ;p

ale jak już mówiłam, jeśli podasz mi jakoś maila to mogę Ci wysłać ST, bo mam je na kompie z wklejonymi napisami :)

ocenił(a) film na 8
skima

Na mailu bedzie dluuuugo szlo :D
Wklej na yt jak Silent Things .

ocenił(a) film na 9
skima

Nie mogę Ci wysłać wiadomości na filmwebie, przesłałabyś mi ten film na monaco04@gmail.com ?

Z góry dziękuję.

ocenił(a) film na 10
JimMoriartyy

ciężko mi idzie to fakt, mam około 5 minut dopiero ;p ale nie, nie poddam się. Hm.. termin.. ustalmy wstępnie 4 lipca. Może będzie wcześniej. ale wolę nie robić fałszywej nadziei ;)

ocenił(a) film na 9
skima

A może dasz radę wrzucić angielskie napisy?

ocenił(a) film na 10
osia94

nie mam angielskich napisów. Mam tylko początek, ale też są tam błędy. Ja tłumaczę ze słuchu i posiłkuję się napisami włoskimi lub od niedawna rosyjskimi (tylko takie mam). Po ang mam tylko do 5:33..
+ możesz posiłkować się też cytatami. Na tumblr jest trochę zdj. Andrew a podpis to cytat z Sea Wall. Jednak nie jest ich jakoś dużo.

ocenił(a) film na 10
Unterus

mam już treść, tak jak pisałam, ale mam małe problemy z wstawieniem tych napisów do filmu, wiec chyba jednak jtr dodam gotowe.. ewentualnie dziś w nocy.

ocenił(a) film na 9
skima

I jak tam?

ocenił(a) film na 10
ToJaKamil

tez się doczekać nie mogę :>

ocenił(a) film na 10
Unterus

no powiem taak... niby mam.
Ale niby.
W sensie same napisy, jako plik tekstowy.
Próbowałam ściągnąć jakiś program i mi się komp zawieszał, potem próbowałam dodać napisy w starym jak świat movie makerze (xd), ale nic.
Tak więc, mam plik .txt i jak zapiszecie go tak jak film i odtworzycie w programie który czyta napisy to jest spoko.
Ale :
1.musicie mieć program,
2. musicie mieć ściągnięty film (ja ściągałam z chom*ika)

No i próbowałam dodać do filmu i wstawić na yt, ale jak pisałam - nie da rady, nie mogę, jestem idiotką (xd).
Mogę komuś wysłać ten plik .txt jeśli potrzebuje, ale to chyba mailem.

ocenił(a) film na 10
Unterus

są na moim chom*iku

ch*omikuj*pl/M.de.Nieznane

(usuń gwiazdki xd)

ocenił(a) film na 9
skima

Zasługujesz na najwyższy szacunek i podziw. Jesteś jedyna w Polsce, która to zrobiła!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
ToJaKamil

dziękuję :) starałam się jak najlepiej, ale jeśli są jakieś błędny to z góry przepraszam, jeszcze się ucze ang ;)

ocenił(a) film na 10
skima

Świetna robota! Wielkie dzięki! :D

skima

Nie mogę się z Tobą skontaktować, droga "Skima", ale nie mogłam do Ciebie nic napisać, z racji (jak sądzę), że nie jestesmy znajomymi :) A chciałam poprosić o wysłanie filmu na maila.

skima

Również bardzo dziękuję - dzięki Twoim napisom mogłam obejrzeć tę jakże genialną, choć bardzo krótką i mało znaną produkcję :)

użytkownik usunięty
warren2

ten profil na ch.omiku nie istnieje, proszę o napisy, mogą być angielskie :|

ocenił(a) film na 9
skima

Próbowałam wejść przez tę stronę, ale nie działa...

Monaco_filmweb

Witam, czy można skądś pobrać te napisy? Lub przesłać drogą mailową?

ocenił(a) film na 8
Nyappyy

Podpisuję się. Można gdzieś zdobyć napisy?

ocenił(a) film na 10
Unterus

chomik mój został usunięty jakiś czas temu, a nie wiem dlaczego nie dostawałam powiadomień z tego wątku.. Anyway, mam te napisy. Mogę przesłać mailowo albo jakoś inaczej udostępnić jak mi ktoś powie jak mam to zrobić ;p

skima

A mogłabyś mi wysłać napisy mailowo? Mój mail karolinapituch@gmail.com ;)

ocenił(a) film na 10
FunKarolina

wysłane :3

skima

Bardzo dziękuję :)

ocenił(a) film na 10
skima

Masz może jeszcze te napisy ?

skima

Hej, masz może te napisy i wgl, wiecie gdzie mogłabym znaleźć ten film?

ocenił(a) film na 10
Hermijonanina95

wrzuciłam na drive'a, niżej podałam link

skima

Bardzo, bardzo dziękuję, jeszcze pytanko, masz gdzieś może link gdzie można znaleźć film w oryginale i dobrej jakości, bo raczej znajdowałam dość średnie.

ocenił(a) film na 10
Hermijonanina95

niestety nie, ja chyba kilka lat temu pobrałam z chomika

ocenił(a) film na 10
Unterus

https://drive.google.com/open?id=0BwipK3m4w8nfNzJMcDdjMTFYNFU

ocenił(a) film na 10
skima

^napisy

ocenił(a) film na 8
skima

a jesteś w stanie wrzucić gdzieś cały film? nieważne czy w oryginale czy z napisami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones