PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33571}

Sekcja 8.

Basic
7,3 30 796
ocen
7,3 10 1 30796
5,2 4
oceny krytyków
Sekcja 8.
powrót do forum filmu Sekcja 8.

Arcydzieło

ocenił(a) film na 10

świetne kino i rola Travolty!Bardzo zagadkowy i zaskakujacy a dopelnia temu porywajaca akcja

ocenił(a) film na 7
Mazur8

moim zdaniem film dobry albo bardzo dobry natomiast nie jest arcydziełem. można go zobaczyć tylko raz. kiedy się zna zakończenie to już tak nie kręci. a arcydzieło oglądasz i oglądasz... no ale to moje zdanie...

ocenił(a) film na 6
mr_doom

mi sie wydaje, ze ten film na jeden raz to za malo. zeby go skumac w CALOSCI (a jest tam co kumac) to trzeba pare razy obejrzec. ja tam no za 3 razem skumalem WSZYSTKO. po 3 obejrzeniu, jak zrozumialem caly film, to dotarlo do mnie, ze scenariusz jest w 100% logiczny, a w takich filmach zadko sie to zdarza.

ocenił(a) film na 5
Mazur8

Bez przesady!!! Film niezly, ale zeby zaraz arcydzielo? Tym bardziej ze podobnych pomyslow ekranizowano juz na peczki. I nie widze potrzeby ogladania go po raz wtory. Wszystko pozornie zakrecone, a jednak strrrrasznie przewidywalne.

skarpetian

To jest po prostu czyjaś opinia;) mi się ten film również podobał. Mimo że podejrzewałam, jak to się skończy (wszyscy cały czas zastanawiają się, kto go zabił, jak zginął i dlaczego, a autor scenariusza robi niespodziankę i okazuje się, że tak naprawdę nikt), nie uznałabym tego filmu za "strrrrasznie przewidywalny". Dlaczego tak uważasz? Do przewidzenia są raczej komedie romantyczne, a nie film, w którym co chwilę się coś dzieje i zmienia! Pozdrawiam:)
PS dla mnie raz też jest wystarczający, ale mogłabym go zobaczyć znów;)

Mazur8

do końca nie wiedziłam co się w nim dzije ;P dopiero pod koniec i za 3 razem. Ogólnie dobre kino spodobał mi się:)
Pozdrawiam;)

Mazur8

Końcówka byłaby dla mnie zaskakująca gdyby film skończył się prędzej. Jednak gdy poznałem ostateczną wersję wydarzeń byłem już zbyt zmęczony wszelkimi zwrotami akcji by końcówka mnie zaskoczyła. Film zdecydowanie przekombinowany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones