PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33571}

Sekcja 8.

Basic
7,3 30 796
ocen
7,3 10 1 30796
5,2 4
oceny krytyków
Sekcja 8.
powrót do forum filmu Sekcja 8.

Niespodziewane zakączenie,bardzo dobra fabuła oraz gra aktorska. 7/10

Transporter90

Co to jest "zakączenie"? Chyba, że chodziło ci o "zakąszanie"? Oglądnę może ten film i sprawdzę zakończenie.

mizak81

Ja też się przymierzam do obejrzenia, może coś zakąszę w trakcie filmu :)

mizak81

No to miłego seansu życzę!

Transporter90

Piszesz że film BDB a ocena 7 - DB... o gramatyce i ortografii już nie wspomnę - moi przedmówcy dali już sygnał :) Ogólnie katastrofa i wielki chaos Transporterze90 ;DDD

ocenił(a) film na 9
Transporter90

Bardzi dobre zakączenie... F.u.c.k Yeaaa

ocenił(a) film na 10
k0k0s

FIlm napewno nie dla wszystkich ale zwroty akcji o pierdyliard stopni sa i dla mnie dlatego ten film jest swietny. Kiedy ogladalem go po raz pierwszy sam juz mial 10 teorii w glowie a na sam koniec wszystkie padly. Fabula, aktorstwo wszystko miodzio. Pewnie wielu uwaza ze film dla "amerykanow" ale ja uwazam ze jak najbardziej dla wszytkich ktorzy lubia takie klimaty i sami lubia cos pokminic ;] Pozdrawiam i polecam.

ocenił(a) film na 9
Ochrzczony

Dla mnie też bomba ..!!

Ochrzczony

Mogę się spytać jak się film "zakączył" bo zasnęłam na reklamach. proszę

Dafnee

obejrzyj se go na internecie albo ściągnij bo się zdziwisz na zakończenie (radze ci obejrzyj se od początku do końca)

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Tak, nigdy nie zapomnę tego dzieła, jest to jeden z tych filmów co nigdy mi się nie nudzi(choć widziałem już kilka razy)

ocenił(a) film na 9
Dafnee

zakączenie jest zaskakujące :D

ocenił(a) film na 6
Transporter90

Twuj komętaż leprzy nisz sam film ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones