PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33571}

Sekcja 8.

Basic
7,3 30 799
ocen
7,3 10 1 30799
5,2 4
oceny krytyków
Sekcja 8.
powrót do forum filmu Sekcja 8.

Filmo po prostu powala na kolana! Aż brak mi słów. Co prawda musiałem go obejrzeć trzy razy, by wyłapać wszystkie smaczki (z pomocą kartki papieru z nazwiskami bohaterów ;) ale za każdym razem oglądało się go fantastycznie. Jackson jako West wyśmienity, Travolta w takich rolach jakoś mi nie odpowiada, ale niech będzie ;) - ten film koniecznie trzeba zobaczyć!

PS:
Kochana Ewelinko N., któraś to, niestety, popełniła recenzję tego filmu na stronach filmwebu... To nie jest tak, że "temu filmowi brakuje logiki", tyle tylko, że trzeba umieć logicznie myśleć, czego Tobie, niestety, chyba bardzo brakuje... Jego scenariusz to działo misternie, precyzyjnie złożone, ale chyba za bardzo jak na Twoje możliwości intelektualne. Jak coś Ci się w tym filmie nie zgadza, to napisz, ja chętnie wyjaśnię, choć i tak pewnie nie zrozumiesz...

Bruno

ja chyba ne zrozumialem filmu wytlumacz mi po co ta cala intryga dokladnie poc co dziala sekcja, pocholere to wszystko skoro wiedzielie kto przemyca narkotyki, po co te ćwoki pisaly to 8. Za wszelkie informacje bardzo wdzieczny...

krzys23

A może nie wiedzieli kto przemyca? A może "ćwoki" bazowały tylko na plotkach o "Section 8"? A może Section8 służy do rozpracowywania takich łamigłówek (best of the best of the best?)

ocenił(a) film na 9
Bruno

heh prosze nie smiac sie z daty wpisu :D jestem tu najmlodsza... :D zgadzam sie z Tobą zupełnie film rewelka oby takich wiecej Własnie o takie zaskoczenia chodzi film do samego konca 3mał w napieciu <chociaz wystarczyło ze obejrzałam go raz..;p> Sekcja powoduje ze nawet po zakonczeniu fimlu dalej o nim myslimy o glowkujemy sie jak to mialo byc.. gut :D

Bruno

3 razy żeby zrozumieć - świetny pomysł na wyciąganie kasy od widzów :D

ocenił(a) film na 6
Bruno

A ja się własnie z recenzja zgadzam, film takrze obejrzałam 3 razy, a pierwszym razem mnie zachwycił chociaz nie zrozumiałam wszystkiego, za drugim razem juz załapałam o co własciwie chodzi i stwierdziłam że jest ok,a za trzecim razem zrozumiałam że ostro brakuje tu w wielu momentach logiki i niepotrzebie to tak poplatali.

Lithi

arcydzielo? chyba ktos nie wie co oznacza te slowo i sie kompromituje. od nielogicznosci az glowa boli:
- po kiego diabla oddzial westa skakal po gorach, bral udzial w akcjach itp itp skoro byli to czlonkowie sekcji 8 (west dowiedzial sie o handlu narkotykami....w trakcie szkolenia tychze ludzi nalge sie zrobili czlonkami sekcji 8...niezle, poza tym jak skaczac po gorach mieli wykonywac swoje zadania zajmujac sie pierdolami miast..walka z narkobiznesem)
- umierajacy kendall pisze nagle na rece...8 choc nie powinien o tej sekcji wiedziec
- zamiana identyfikacji jest niemozliwa w amerykanskiej armii(i nie tylko w niej), z filmu wynika, ze armia nie sprawdzila kogo przesluchuje (jakby nie miala czyichś zdjec)
- sama zamiana identyfikacji byla dla mnie dziwnym pomyslem, ktory niczego nie wniosl a wprowadzil tylko niepotrzebny chaos

Ten film mial niezly potencjal, ale zawiodl nielogiczny (wrecz idiotycznie nieprawdopodobny) scenariusz, do ktorego zastrzezenia mieli krytycy dajac mu bardzo slabe opinie.
http://www.rottentomatoes.com/m/basic/
Polecam...pulp fiction, rashomona, memento i podejrzanych gdzie scenariusze pomimo wielu pulapek trzymaja sie kupy. Te filmy to arcydziela sztuki filmowej(scenariuszowej).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones