PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004587}

Sekret Madeleine Collins

Madeleine Collins
5,9 1 684
oceny
5,9 10 1 1684
5,7 6
ocen krytyków
Sekret Madeleine Collins
powrót do forum filmu Sekret Madeleine Collins

Nudy na pudy

ocenił(a) film na 1

Obejrzałem w życiu ponad 800 filmów. Szacuję, że blisko 150 w kinie. Nigdy nie zdarzyło mi się wyjść podczas seansu. Aż do projekcji Sekretów Madeleine Collins. Ślamazarny rozwój wydarzeń, przezroczyste postaci, nijakie dialogi to dopiero początek moich zażaleń do tego filmu. Gra aktorska nie stoi na wysokim poziomie, momentami nawet trudno się połapać jakie są motywacje danych postaci. Szczerze? Dramat. Wisienką na torcie jest to, że do 60 minuty ani razu nie padło nazwisko Madeleine Collins. Nie wiemy, kto to jest. Może ktoś to w końcu wytłumaczyć? Dlaczego takie nudy podawane są widzom?

ocenił(a) film na 1
kacper875

Zgadzam się, nudy nudy i jeszcze raz nudy. Żadnych zwrotów akcji, jedyny zwrot to co najwyżej treści żołądkowych po kilku minutach tego dzieła. Nie wiem kto zgodził się na polską dystrybucję i skaził polskie kina tym swoistym widowiskiem, ale powinien jak najszybciej zrezygnować z pełnionego stanowiska. Polecam ten film jedynie strażnikom najdalszych i najbardziej srogich więzień, 2 seanse Madeleine Collins i więźniowie będą do końca życia przetyrani. 1/10 i poziom niżej od produkcji Asylum, bo tam przynajmniej można się z czegoś pośmiać.

ocenił(a) film na 3
kacper875

Z większością bym się zgodził. Jest nudno, ale np motywacje uważam za jasne, z tym że mnie nie przekonują i całość rozłazi się w szwach. Ocenię całość jednak wyżej.

kacper875

Nudniejsze jest Zycie wewnetrzne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones