PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800312}
8,1 5 922
oceny
8,1 10 1 5922
7,8 17
ocen krytyków
Sekret wilczej gromady
powrót do forum filmu Sekret wilczej gromady

Brak Polskiego dubbingu to porażka na całej linii...

ocenił(a) film na 10
Materaz

hoho to zaleta

ocenił(a) film na 3
Skold

może dla kogoś kto nie chciałby obejrzeć tego filmu z dziećmi...

ocenił(a) film na 10
maro21

ja 500+ nie dostaję i jakoś nie mówię, że Polska to porażka na całej linii

ocenił(a) film na 3
Skold

porażką dla autora wątku jest brak dubbingu a nie sam film ;)

ocenił(a) film na 3
Skold

ale myślę, że to tylko kwestia czasu. Skoro Sekrety Morza doczekały się dubbingu to ten film też pewnie się doczeka.

Skold

polskie wersje filmów animowanych są często lepsze od oryginałów, jak na przykład Vaiana, poza tym film o którym mowa jest skierowany do młodszych odbiorców, którzy niekoniecznie jeszcze nadążają za napisami, dlatego dubbing by się przydał, z resztą poprzednie filmy (sekret księgi z kells i sekrety morza) miały dubbing, dlatego to brak polskiej wersji mnie zaskoczył

ocenił(a) film na 10
Materaz

Zgadzam się. Mam siostrzeńca i siostrzenicę, 6 i 4 latka. Oglądali ze mną już sporo filmów, ale akurat na Sekrety Morza poczekam, aż będą troszkę starsi. Ten film też chciałbym im pokazać - mam nadzieję, że powstanie dubbing albo chociaż lektor. Gdyby ten film wyszedł na Netflix albo Disney + to na 100% miałby dubbing na premierę.

nathan0930

A gdzie wyszedł? Mogę prosić o poradę w znalezieniu go z napisami? Będę ogromnie wdzięczna

ocenił(a) film na 10
irie55555

Apple tv+ ale można znaleźć w internecie(z napisami też)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones