PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34235}

Sekretarka

Secretary
6,4 32 389
ocen
6,4 10 1 32389
5,8 5
ocen krytyków
Sekretarka
powrót do forum filmu Sekretarka

Dobry!

ocenił(a) film na 8

Dobry, na poziomie, super aktorzy. Tylko narzuca sie podobienstwo do tego Greya z powiesci. Teraz juz wiem skad autorka czerpala inspiracje. Sekretarka plus saga o wampirach i jest hit dla plebsu. Film nastrojowy nie dla milosnikow sensacji i nieletnich

ocenił(a) film na 7
megan777

Droga Megan, nie ma porównania pomiędzy Greyem a Sekretarką. Takie zestawienie jest wgl nie na miejscu. Sekretarka jest doskonałym studium psychologicznym głównych bohaterów, które albo się rozumie, albo nie. Cokolwiek by nie mówić, nie ma co porównywać tego filmu z chłamem literackim, jakim jest 50 twarzy Greya. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
rumian_ek

Porownuje tylko dlatego, ze widze elementy plagiatu w 50 twarzach Greya. Tylko to mialam na mysli. Moze wyrazilam sie niewystarczajaco jasno. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 7
megan777

Faktycznie tu możesz mieć rację :D !!!

ocenił(a) film na 7
rumian_ek

powiem wam, że o tym samym pomyślałam... Sekretarka + Zmierzch = 50 twarzy Greya. Nawet samo nazwisko Grey... Byłam zaskoczona, bo najpierw czytałam książkę, a dopiero później obejrzałam "sekretarkę".

ocenił(a) film na 6
megan777

Nie tylko Grey, ale i trylogia Uwolnij mnie i dwie następne. Też jest motyw samookaleczenia, dziewczyna jest współpracownicą i takie tam, a facet totalnie pokiereszowany uczuciowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones