PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34235}

Sekretarka

Secretary
6,4 32 389
ocen
6,4 10 1 32389
5,8 5
ocen krytyków
Sekretarka
powrót do forum filmu Sekretarka

ROBAKI

ocenił(a) film na 7

zastanawia mnie motyw owadów w filmie, który jest dla mnie niejasny.
Kiedy Lee wkłada w list do Grey'a dżdżownicę, a pod koniec filmu rzuca robaka na łóżko.
Proszę o wyjaśnienie :)

ocenił(a) film na 6
Crys_tal

podpisuję się pod tym!!! po zakończeniu miałam : -ej o co chodzi z tymi robakami? :P
me too

ocenił(a) film na 6
Crys_tal

Obawiam się, że nie ma tam żadnej symboliki. Za pierwszym razem Lee chciała zrobić coś, czego Grey po prostu nie mógł zignorować, natomiast karakon, którego kładzie na łóżku, ma oznaczać, że młodzi małżonkowie nie zrezygnowali po ślubie z perwersyjnych zabaw (Lee próbuje sprowokować męża do "wymierzenia jej kary").

ocenił(a) film na 5
Crys_tal

Wszystko staje sie jasne po zajrzeniu do słownika angielsko-polskiego
"bug" - błąd
ale także
"bug" - robak
:)

uller

Ja mam inne wytłumaczenie. On jest pan doskonały, ona - ta do poprawy. On koryguje jej błędy, a ona to uwielbia, czeka na jego krytykę, złość, jak to masochistka psychiczna. Kręci ją to. Robal w kopercie miał go sprowokować do działania. Robak na idealnie pościelonym łóżku - to też jej zaproszenie do zabawy - "Ja robię coś nie tak, a ty mnie besztasz".

ocenił(a) film na 8
mardu

Dakladnie tak. Robal=niesubordynacja, trzeba wymierzyc kare. A kara bedzie seks. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones