PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778536}

Sekretne życie zwierzaków domowych 2

The Secret Life of Pets 2
6,7 25 007
ocen
6,7 10 1 25007
5,7 6
ocen krytyków
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
powrót do forum filmu Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Film oglądaliśmy z 6 letnia córka.
Czekaliśmy na ten film że względu na to że pierwsza część bardzo nam się podobała.
Fabuła filmu średnia, kilka postaci strasznych (właściciel cyrku, wilki) sceny kopania psa, przejechania samochodem człowieka.
Wyszliśmy zawiedzeni i rozczarowani.
Córka w połowie filmu powiedziała że film jej się nie podoba. Po zakończeniu filmu córka płakała. Powiedziała że film jej nie podobał i była to strata czasu. Mi też film się nie podobał.

mb79

Witam :) W filmie był poruszony motyw rodziców , którzy przesadnie chronią swoje dzieci ( oczywiście w dobrej wierze ) przed złem tego świata. Niestety życie nie jest różowe i z dziećmi też trzeba poruszać tematy trudne. Potem takie dziecko dorasta i popada w depresję bo myśli że wszyscy ludzie są dobrze a w życiu spotkają nas tylko same dobre rzeczy- to tak w skrócie.

ocenił(a) film na 8
mb79

Byłam z niespełna 6 letnim synem i nam się film bardzo podobał. Może trochę dlatego, że dzieciak się wychowuje że zwierzętami, więc ich przerysowane zachowania go bawiły. Mnie jeszcze bardziej. Jeżeli chodzi o brutalność filmu, to faktycznie nie jest to przesadnie cukierkowa produkcja, ale wg mnie dla 5-6 latkow jest ok, chociaż też pewnie zależy od dojrzałości emocjonalnej dziecka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones