PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815536}

Sekretny świat kotów

Mao Yu Tao Hua Yuan
4,9 1 507
ocen
4,9 10 1 1507
Sekretny świat kotów
powrót do forum filmu Sekretny świat kotów

Byłam na filmie z 4,5- letnim synkiem.
Film zawiera bardzo dużo fragmentów grozy i jest w nim dużo czarnych charakterów. Główny bohater jest o krok od przetopienia go w piecu na figurkę...jednym słowem, synek się popłakał że kotek zaraz zginie i prosił mnie żebyśmy wyszli z kina...

ocenił(a) film na 4
Wiola86

Dokladnie, przegieli troche z tym piecem. Pewnie wiekszosc rodzicow (jak ja) wywalilo oczy ze zdziwienia przy tej scenie. A ta koncowka jakas taka metafizyczna - ja dorosly pomyslalem sobie, ze oni wszyscy umarli pod ta woda i to byl raj...

ocenił(a) film na 5
Wiola86

Scena w spalarni też mi się nie podobał, chociaż realistyczna, ale po to są bajki, żeby trochę to zycie dla dziecka wygładzić.
Troche żałuję, że nie poszliśmy na Ralpha Demolkę.

gabi_2

Ralph tym bardziej nie był dla dzieci i już od drugiej połowy film robił się dość mroczny i agresywny. Z drugiej strony ile było filmów animowanych, które były "gładziutkie", grzeczne i przyjemne dla dzieci od a do z? Toy story miało tę kretyńską głowę lalki na pajęczych nogach i rozpruwanie zabawek, w Zwierzogrodzie też sporo agresji, Dawno temu w trawie z w połowie ślepym i demonicznym Hopperem. Może taki Ratatuj czy Wall-E był czysto przyjemny, ale większość hitów nie jest dla dzieci odpowiednia w niczym poza obrazem.

Co do Ralpha to sama się Pani przekona ;) To JA mając 30 lat stwierdziłem, że na drugą połowę absolutnie bym dziecka nie zabrał.

ocenił(a) film na 7
Wiola86

A Corgi psiak królowej - walki psów w schronisku?! Litości, w filmie dla dzieci?! Ten to był nawet spoko w porównaniu do tych walk.

ocenił(a) film na 4
Wiola86

Wystarczy czytać klasyfikację filmu przed pójsciem do kina, a nie później płakać i dawać ocenę 1/10 tylko dlatego, że 7-letni (!) Brajanek się popłakał bo ktoś zginął.
https://bbfc.co.uk/what-classification/pg

Ten film jest właśnie PG.

Brak słów na głupotę co poniektórych mamusiek.

P.S. Nie znasz angielskiego, to sobie skopiuj do translatora.

ocenił(a) film na 1
berni_

Po pierwsze, 5- letni, po drugie czytam opisy na stronie kina i ufam ze ze sa rzetelne.
Po trzecie, spogladajac na to z pewnej perspektywy uwazam, ze pokazywanie w bajce jak glowny bohater omal nie ginie wrzucony do plastikowego worka, ogolnie nie jest dla dzieci i to mialam na mysli.
Nie trzeba od razu hejtowac kogos tylko dlatego ze dal ocene 1/10. Po prostu mi sie ten film nie podobal i mojemu synowi tez nie. Dlatego 1/10.

ocenił(a) film na 4
Wiola86

Plastikowy worek jest taki niedobry? Życie nie jest kolorowe!! Nic dziwnego, że później rosną takie łamagi życiowe, niezdolne do normalnego życia. Dmuchanie i chuchanie na dzieci urasta już do jakiegoś absurdu.
"Nie trzeba od razu hejtowac kogos tylko dlatego ze dal ocene 1/10" - nie trzeba od razu dawać średniemu filmowi (tak, bo ten film zasługuje na 4, może 5/10) oceny 1/10, bo dziecko - którego w ogóle nie powinno być na seansie się popłakało. Dziecko 5 lat jednak nie ma, a na film było zabrane!! Gdzie akurat w tym wieku pół roku, to jest ogrom czasu jeżeli chodzi o rozwój psychofizyczny.
Nie interesuje mnie tu - nie jest celem atak na Twoje dziecko, żeby to było jasne. Nie interesuje mnie czy jest geniuszem czy opóźnione w rozwoju. Interesuje mnie za to głupota wystawiania nieadekwatnej oceny, bo się beksa poryczała.
Świadczy to nie o dziecku, a tylko i wyłącznie o przewrażliwionej i nieodpowiedzialnej matce.

ocenił(a) film na 5
berni_

BRAWO

berni_

Nie cwaniakuj, bo w kinach polskich jest wlasnie od 5 lat, a ty byle sie przy(*&^dolic musiales sie bujac po zagranicznych stronach. Jak nie masz do kogo to sie doczep tych co oszukuja przy klasyfikacji.

ocenił(a) film na 4
miarara

Jeżeli nawet w kinach polskich jest od 5 lat, to pani "madka" zabrała swojego "bombelka" na ten film nielegalnie. 4,5 roku, to nie 5 lat.

ocenił(a) film na 3
Wiola86

Tak jak Bajki Grim... To dopiero horror, a mamuska mi to czytala od urodzenia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones