PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815536}

Sekretny świat kotów

Mao Yu Tao Hua Yuan
4,9 1 507
ocen
4,9 10 1 1507
Sekretny świat kotów
powrót do forum filmu Sekretny świat kotów

Super bajeczka

ocenił(a) film na 8

Naprawdę fajna bajeczka dla dzieci. Mój syn co nie umie wysiedzieć w kinie na żadnej z bajek, na tej animacji wytrzymał do końca i był zachwycony. Teraz szuka po domu drogi do Miaukocji. Oprawa audiowizualna , aż jestem zaskoczony bardzo dobra. Chinczycy zaczynają doganiać w tej kwestii Pixara I Disneya. Polecam

ocenił(a) film na 1
jansonpaulson

Chwila!!! Przecież w Polsce branie Narkotyków jest zabronione
SOry ale tylko po trawce można uznać że to (o, zgrozo! ) ,,SUPER BAJECZKA"

ocenił(a) film na 8
Dawid_Bochenski

Ty to chyba na dropach cała dobę jedziesz, bo po wpisie sądzę że intelekt wyparował z mefedronem już dawno. Pfff, znalazł się marszand filmowy , do ocen bajek dla dzieci.

ocenił(a) film na 1
jansonpaulson

Posłuchaj!!! Nie mam dzieci więc chyba wiem najlepiej czy ta bajka jest dobra

ocenił(a) film na 8
Dawid_Bochenski

Nie krzycz

ocenił(a) film na 1
jansonpaulson

A co słuchaweczki bolą somsiedzie?? hłehłehłe

ocenił(a) film na 8
jansonpaulson

Nie tylko oprawa dźwiękowa, ale i graficzna. Grafika 3D powala. Chinole jednak górą. :-)

ocenił(a) film na 8
jansonpaulson

Dobrze, że wiele takich produkcji wydaje Kino Świat i Monolith Films. Gdyby nie oni, to byśmy oglądali wersje oryginalne, choć martwią mnie starsznie późne dystrybucje.

ocenił(a) film na 1
skibaa10

co ty pierpapierujesz?? My tu gadamy nie o oprawie muzycznej tylko o tym że kolega-- założyciel tematu nie umie rozróżnić złego kina od dobrego!!! Jeszcze niech powie że Holiday Special Star Wars to niezłe kino XDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones