PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232440}

Sekrety Madonny

I'm Going to Tell You a Secret
7,5 328
ocen
7,5 10 1 328
Sekrety Madonny
powrót do forum filmu Sekrety Madonny

Gorzki dokument

ocenił(a) film na 7

Gdy po " W łóżku z Madonną" oglądało się "Sekrety Madonny" to naprawdę można się zawieść tym drugim. Brakuje w nim radości, świeżości, ambicji i zapału które zostały zastąpione nienaturalnymi emocjami, nudnawą fabułą i przytłaczającymi przemyśleniami i kabałą. Naprawdę smutne. Nie tego się spodziewałem

ocenił(a) film na 8
tomek00225

Nie do końca się z tobą zgodzę - które emocje są w tym filmie nienaturalne??? Duchowość Madonny, jej uczucia wobec rodziny czy egzystencjalne przemyślenia, nuta melancholii ??? Madonna tak jak każdy człowiek się rozwija, tylko krowa nie zmienia poglądów. Kim innym się jest wieku 25 lat, kim innym mając lat 30 a jeszcze kim innym w wieku 45. Uważam że Madonna mimo tego że odnalazła swoją drogę duchową nie została śmieszną panią gadającą frazesy ale nadal jest scenicznym i artystycznym zwierzęciem. Za to ją ludzie kochają że potrafi połączyć skrajności - życie i śmierć, radość i smutek, wolność i obowiązki. Jej trasy i płyty - cała kariera to cudowna podróż przez całe spektrum ludzkich doświadczeń i emocji podczas których nie bawi się ona w naiwny sentymentalizm ale wypowiada swe słynne no regrets - żadnego żalu - bo wszystko nas wzbogaca i uczłowiecza. Ja dokument obejrzałem swego czasu z ogromnym zainteresowaniem. Pozdrawiam wszystkich fanów królowej. Pamiętam, że gdy leciał w tv t wielu moich znajomych - zupełnie nie gustujących w madonnie i jej twórczości było pod dużym wrażeniem, włączyli tv myśląc że po 10 min wyłączą a oglądnęli z wypiekami na twarzy - leciał bodajże na tv 2 jakieś 3-4 lata temu.

ocenił(a) film na 7
ariel27

Oczywiście Madonna to legenda, uwielbiam ją ale te jej przemyślenia były takie jakby na siłę upiększane, pogłebiane i wyolbrzymiane, nie sądzisz? Poprostu trochę razi mnie że to co prezentuje na scenie nie jest podobne do jej charakteru jak to było na poczatku lat 90-tych. Ona się chyba się poprostu starzeje...niestety

ocenił(a) film na 7
tomek00225

Niestety lub stety, jak kto woli. Myślę że tych dwoch filmów nie ma co porównywać. To są dwie inne kobiety.
14 lat to szmat czasu i na szczęście widać ,ze M jest już kim zupełnie innym. Mnie ta cała kabała też działa na nerwy,ale
to jej zycie i jej wybór.Znalała swoją drogę i w pożo :-)
Film jako muzyczny dokument dobry (szczegulnie fragmety koncertów).
Dla mnie IKONA i cokolwiek zrobi kupuje to.
Nowa trasa zaczyna sie juz w czwartek i emocje sięgają zenitu! :-))

ocenił(a) film na 7
permis

Będziesz na koncercie na Narodowym?

ocenił(a) film na 7
tomek00225

Oczywiście :-)

ocenił(a) film na 7
permis

Ja tak samo. Który dokument wolisz "Truth or dare" czy "sekrety ...."?

ocenił(a) film na 7
tomek00225

"W łóżku z Madonną" Kocham taką M.

ocenił(a) film na 7
permis

Ja też. Jest tak pełna energii, skandaliczna i młoda przede wszystkim. Do tego jeszcze Blond Ambition...najlepsza trasa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones