PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 658 677
ocen
7,8 10 1 658677
7,7 40
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

0/10

ocenił(a) film na 10

Polska nigdy nie nakręci fajnych filmów. Jedynie film " W Ciemności " jest zarąbisty !

ocenił(a) film na 9
Niunia520

Nie ma to jak samej sobie zaprzeczyć, nie?^^

ocenił(a) film na 10
Niunia520

nie karmić trola :)

ocenił(a) film na 10
blackfield84

Popieram

użytkownik usunięty
Niunia520

zgadzam sie.

ocenił(a) film na 9
Niunia520

Niunia, usuń konto na tym portalu. Ośmieszasz się.

ocenił(a) film na 8
Niunia520

Idz sie zabij debilu

ocenił(a) film na 6
33_3

dla mnie tez ten film jest slaby, nie ma w nim nic smiesznego

ocenił(a) film na 8
Niunia520

Mało filmów oglądasz,zwłaszcza polskich

ocenił(a) film na 9
weekendowy_filmowiec

jak dla mnie to "Seksmisja" jest lepszym filmem od "W ciemności", chociażby ze wzgędlu na oryginalność. Wiem, wiem, zupelnie inny gatunek i w ogóle, ale, do cholery, ileż można kręcić filmów o Żydach? Czyżby pani Holland sugerowała się sukcesem "Pianisty"? (bo to TA tematyka?) trochę kreatywności, proszę...

użytkownik usunięty
szibi

Zgadzam się z tobą w 100%, mam dość filmów opowiadających o wojnie, o Żydach itp. Ja oglądam film, by się odprężyć, wciągnąć i czasem zapomnieć o Bożym świecie, a nie oglądać smutnych dramatów ludzi, którzy bądź co bądź nic nie zrobili...

... też tak mam!

ocenił(a) film na 10
Niunia520

Kinowa klasyka polskiej kinematografii ! Jak ktoś mówi o tym filmie ,że jest to dno to zapewne młode pokolenie po 92r dla których film bez super efektów i znanych aktorów z hollywood jest niczym ... Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
Ron88

Jestem poza wyznaczonym zakresem wiekowym, tak więc proszę nie wrzucać wszystkich do jednego wora, że istnieją debile to nie znaczy, że wszyscy nimi są, czyż nie?

ocenił(a) film na 9
Ron88

Ja również jestem poza tym zakresem wiekowym i "Seksmisja" jest dla mnie jednym z niewielu dobrych ..baa,, bardzo dobrych polskich produkcji..

Ron88

Ja też jestem poza zakresem wiekowym i uważm że Seksmisja jest super.

Ron88

i ja!!!! dużo lepsza od wszystkich durnych "komedii" amerykańskich

ocenił(a) film na 9
Ron88

czemu akurat 92?;)

ocenił(a) film na 10
szibi

92 napisałem w zaokrągleniu , pisząc to miałem na myśli to ,że osoby młodego pokolenia nie mają pojęcia o filmach starszych produkcji :) Nie ma efektów, znanych aktorów i milionów wydanych na film = nie ma filmu na kozaku. Oczywiście nie wszyscy mają takie podejście do tych spraw ale nie oszukujmy się , dla wielu to jest właśnie wyznacznik tego czy film jest dobry ... Nie będę dalej zmieniał mojego zdania co do filmu jakim "seksmisja". Film jest rewelacyjny i kultowy tyle na ten temat :)

ocenił(a) film na 9
Ron88

no pewnie film jest swietny. a ja jestem rocznik 91, to jeszcze sie zalapalam ;-) ale i tak znam duzo osob starszych ode mnie, co sie na filmach nie znaja w ogole, jak nie ma efektow, albo jak w horrorze od pierwszych sekund nikt nie biega z siekiera to film jest do dupy ;-)

ocenił(a) film na 9
szibi

Ja rocznik 92 i kocham komedie z tamtych czasów. W ogóle bez porównania z obecnymi, zwłaszcza komedie. No i aktorstwo o niebo lepsze.:)

użytkownik usunięty
MissW

A ja jestem rocznik 99 i również kocham komedie z tamtych czasów :D

ocenił(a) film na 10
Ron88

jestem z 92 i kocham ten film

ocenił(a) film na 8
Ron88

Przyznaję ci rację, chociaż sama jestem z rocznika 93:-) Ale widzę,co trafia w gusta moich rówieśników i są to raczej komedie typu ,, Eurotrip'' . Inteligentny humor raczej nie jest dla nich atrakcyjny.

Ron88

Ja tam się urodziłem po 1992 r. a i tak uwielbiam filmy z tamtych czasów.

ocenił(a) film na 9
Niunia520

jak dla mnie to "Seksmisja" jest lepszym filmem od "W ciemności", chociażby ze wzgędlu na oryginalność. Wiem, wiem, zupelnie inny gatunek i w ogóle, ale, do cholery, ileż można kręcić filmów o Żydach? Czyżby pani Holland sugerowała się sukcesem "Pianisty"? (bo to TA tematyka?) trochę kreatywności, proszę...

ocenił(a) film na 1
Niunia520

Zgadzam się ten film to kompletny bezsens.
Gdy słyszę Seksmisja to mi się robi niedobrze .. ;(

Diablicaaa

Taaaa.... bo ty za arcydzieło uważasz Zmierzch:P

ocenił(a) film na 8
sentia

Widzę że w końcu ta dziewczynka pokazała jakie gówno ogląda.

Tortuga033

taaaa ona po prostu zwyczajnie trolluje

ocenił(a) film na 8
sentia

Niestety, ale rozmawiałam z nią (o ile ujadanie na kogoś można nazwać rozmową) i ta panna jest idealnym przykładem na to że do tego portalu nie powinny mieć dostępu osoby poniżej 18 roku życia.

Tortuga033

ekhem obrażasz mnie ja mam 17 lat a ona jest po prostu nastawiona na odbiór nie myśli nad tym co widzi, nie zastanawia się. Według niej jak coś jest ładnie opakowane to dobre, brakuje jej bardziej wyrafinowanego gustu

ocenił(a) film na 8
sentia

Dziewczyna ma max 16 lat, chociaż szczerze w to powątpiewam, bo 16 latka potrafi się już zachować i coś sobą reprezentuje. Problem polega na tym że porywa się z motyką na przysłowiowe "Słońceł" i próbuje oglądać filmy do których będzie (bądź nie) w stanie podejść za parę lat, jak już wyrośnie z głupawych filmów dla dorastających nastolatek, czego jej życzę.

Dobra, nie zaśmiecajmy już forum, bo tu się o filmach rozmawia.
Jeszcze wpadnie tutaj nasza dziewuszka i się na nas srogo pogniewa;)

Tortuga033

Podejrzewam, że ma max 13-14 lat. Sądząc po tym jak się wyraża na innych forach jest to bardzo prawdopodobne :)
Zmierzch, Pamiętniki Wampirów itp podnosi do rangi sacrum jakby to było czymś świętym i nie do tknięcia.

ocenił(a) film na 10
Tortuga033

Tortuga a ja Cie przepraszam za mój koment na Terra Nova

użytkownik usunięty
sentia

seksmisja=rozdziewiczyć diablicee=Mission Impossible

użytkownik usunięty

cofam to , przepraszam za to

ocenił(a) film na 10
Niunia520

jakiś troll napisze prowokacyjną opinie i od razu lawina komentarzy ktoś napisze coś sensownego i nie ma z kim podyskutowac.Albercik wychodzimy!!!

użytkownik usunięty
goro84

Widzę ciemność. Ciemność widzę.

ocenił(a) film na 9

Płaczliwym głosem-"Kobieta mnie bije!"

ocenił(a) film na 9
MissW

:)

użytkownik usunięty
MissW

Ja tam bardzo lubię BDSM i być uległy :)

użytkownik usunięty

pamiętaj że
" jutro znów wam uciekniemy"

użytkownik usunięty

Uciekniemy na Wschód, bo tam musi byc jakas cywilizacja.

użytkownik usunięty

Hasło
Kur@a Mać!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Niunia520

Dlaczego porównujesz komedię do filmu historycznego ? Poza tym jest to klasyk komedii polskiej a że lekko nabija sie z kobiet to oczywiście najgorszy film

szkoda słów na takich ludzi

Niunia520

to załoz jarmulke i spie...laj do kanalu

Niunia520

Trolle zawsze w trollują w tych samych miejscach.

ocenił(a) film na 8
Niunia520

dobrze mówi! jeszcze komedie romantyczne są genialne i oryginalne!

użytkownik usunięty
Crowell

komedie romantyczne? Buhahha , jeśli normalne komedie się zgodze ale romantyczne?
Może czasem jakaśsię trafi ale zazwyczaj to naciągane , nudne , przesłodzone i ściągnięte z zagranicznych .
Jedynie Nigdy w życiu i Tylko Mnie Kochaj jakoś mi przeszło reszta nie mogłem oglądać.
Co do normalnych komedii zdarzy się gniot jak Ciacho
A są lepsze jak Sami Swoi- zresztą trylogia filmu, E= mc 2 , Kiler i II cz. Chłopaki nie płaczą można obejrzeć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones