PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 658 754
oceny
7,8 10 1 658754
7,7 41
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

Czy zauważyliście ? Scena w filmie, gdzie zakładają im do uszu "kolczyki" (urządzenia wysyłające sygnały, celem namierzenia gdzie się znajdują w razie ucieczki),gdzie Stuhr mówi : "E no nie róbcie z nas pederastów" już kilka razy w różnych stacjach telewizyjnych, była wycięta. Pojawia się scena już po założeniu "kolczyków".

użytkownik usunięty
Zuy_pan_muzgodestroktor

Juz sam sposób twojej konwersacji, a przedwszystkim uzywane epitety pokazuje wyraznie ze jestes zwyklam prostakiem. Wlasnie tak jak ty zachowuje sie polskie prymityne bydle. Nie potrafisz rzeczowo podejsc so sprawy rozpoznac "farbe" i ustosunkowac sie oczywistych faktów nawet jesli trzebybyloby sie przyznac do bledów i niedociaglosci.
A twpj komentarz czy cokolwiek to mialo byc wskazuje na wyrazna glupote i brak ogólnego know how. Typowy Polaczek: morda jak fortepian tylko ze male zaplecze wiedzy ogólnej i sposobu argumentacji.

ocenił(a) film na 10

jak na razie Twój obraz 'typowego Polaka' paradoksalnie pokazujesz Ty. sam ludzi wyzywasz, ale oburzasz się, jak ktoś inny odpowie tym samym. śmieszny jesteś Jorguś, a sztuki dyskusji powinieneś się jeszcze poduczyć, bo wyraźnie u Ciebie szwankuje
swoją drogą zabawne, że zarzucasz innym coś, co sam robisz

użytkownik usunięty
Sol89

znasz przslowie "Wer mit Schwerd kämpft, wird auch vom Schwerd sterben"

Jesli brak cie tego co w swieca nazywamy Level to musisz sie z tym liczyc ze bycmoze ktos odplaci ci ta sama waluta. Aczkolwiek to nie mialabyc obraza lecz stwierdzenie fakutów oczywistych.

PS Mojego imiena nie zdrabnia sie ani nie odmienia poprostu Jörg.

Jeszcze się w to bawicie? Ja mam dość. Zmywam się stąd. Ta dyskusja i tak jest bezcelowa bo jedynym celem Jorga jest obrażenie jak największej ilości osób. Bawcie się dobrze.

użytkownik usunięty
hornet

znasz powiedzenie: "nie podns koszuli jesli cie nikt ... nie zamierza?"
w twojm przypadku durchaus adekwatne.

ocenił(a) film na 9

na całe szczęście Szatan jest sprawiedliwy i kara pana "wszechniemca" nie ominie, sąsiad mu się wbiję przez okno samochodem do sypialni albo czołg przejedzie mu Mercedesa, ale kara napewno go nie ominie.

użytkownik usunięty
Zuy_pan_muzgodestroktor

Chcesz twojm glupota udowadnic ze jestes klasycznym przykladem polskie bydle, cham, prostak … nie jest to potrzebne. Twoja narodowosc wyjasnia wszystko…

ocenił(a) film na 9

nie, chcę ci zwrócić uwagę zebyś zmienił swoje zachowanie bo inaczej kara cie nie minię. bo jak pisałem Szatan jest sprawiedliwy i nic tego nie zmieni, a do tego Polska dzięki Romanowi Kostrzewskiemu ma jego błogosławieństwo.

użytkownik usunięty
Zuy_pan_muzgodestroktor

To co piszesz jest calkiem wyraznim symtromen twojej polskiej glupoty.
Widze ze nie tylko masz malo w twojej glowie jesli chodzi o wiedze ogólna ale tez jestes naiwny i wierzysz w bzdury bandy hipokrytów w komicznych sukienkach. W religii chodzi o dominacje i duze finance I znalezienie ciemnoty i glupków do jej placenia. "Życie wieczne" to najlepiej sprzedająca się obietnica ma wieczną datę ważności i to trzyma malo inteligentnych ludzi przy niej. Polska ostatni bastion takiej fundamentalnej religii w europie. Wszystko dlatego ,że przez ponda 100 lat przeżywała swoją apokalipsę i ludzie nie mieli nadziei. W tym procesie religia wkupiła się w słabość ludzi. Hipokryci w komicznych czarnych sukienkach potrafia te bzdure SWIETNIE sprzedawac i dojc ciemnote z pieniadzy. Przklad´w w twoim chorym kraju jest na te glupote cale mnustwo. Pomijajac to, jestem pewny ze bydyby postawic cie 3 proste pytanie z Biblie to nie mialbys zadnego konceptu odpowiedzi na nie podobnie jak na trzy proste pytania z gospodarkim merketingu czy finansowosci... Morda szeroka jak fortepian nie nadrobisz braków w twojej wiedzy ogólnej.

ooo :P
Jak mnie tu dawno nie było xD
Dalej bezsensowna wojna Polsko-Niemiecka? :)
Kto wygrywa??:P

A pomyśleć że jeszcze kiedyś cieszyłem się na fajną dyskusję na początkowy temat xD

Sedem

Ja jeszcze na chwilkę wróciłem - patrzcie jaki fajny dowcip znalazłem

JAKA JEST NAJCIEńSZA KSIĄŻKA SWIATA?-TYSIĄC LAT HUMORU NIEMIECKIEGO

Czyż nie pasuje idealnie do osoby Jorga ;)

hornet

A jaki jest najbardziej ironiczny tytuł książki?
"Dwunastoletnia Historia Tysiącletniej Rzeszy"
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9

przecież ja piszę o Szatanie a nie o Bogu, koleś nie wiem na jakim ty świecie żyjesz, ale w Hiszpanii i Portugalii a także we Włoszech kościół katolicki ma równie dużą (procentowo) ilość wyznawców jak widać "ostatni bastion" nie jest taki ostatni do tego doliczyć Islamską w 98% Turcję i państwa Grekokatolickie oraz prawosławne z południa i wschodu europy i o kurde w każdym państwie dominuje jakaś religia, chyba tylko Czesi są w bardzo dużej części ateistyczni, ale to chyba jest 1/3 Czechów, o ile pamiętam, więc też nie większość, nie bronię religii bo dobrze wiem że to najbogatsza firma świata i że robią ludzi w wała od 2000 tyś lat, ale twoje argumenty na temat "ostatniego bastionu w Polsce" są wyssane z palce.

a patrząc na historię XX wieku to właśnie Niemcy wyszli na największych idiotów:
-przegrali wojnę
-Hitler, który siedział w więzieniu za próbę zamachu stanu i głosił poglądy jakie głosił, bez problemów i zupełnie legalnie wygrał ze swoją partią wybory.
-przegrali kolejną wojnę
- Najsilniejsze partie komunistyczne w europie zachodniej działały w Niemczech, Włoszech i we Francji, najlepsze jest to że większość działaczy tych partii sądziła że w ZSRR jest dobrobyt "ludziom żyje się dostatnio" i takie tam i to zarówno przed jak i po drugiej wojnie światowej, ludzi takich Lenin nazwał "pożytecznymi Idiotami", a że Lenin żył tylko do 1924 roku więc ci Idioci mieli dość długa tradycję.
-do parlamentu Saksonii regularnie dostają się neonaziści, Niemcy już zapomnieli jak wyglądało ich państwo w latach czterdziestych po wojnie i że gdyby nie plan Marshalla to by do tej pory srali pod krzakami i dupę ostami podcierali.
i takie tam...

Zuy_pan_muzgodestroktor

Jorguś juz chyba nie odpisze. Najprawdopodobniej opieprzyli go w banku ze całe dnie trolluje na polskim forum a posadzki nieumyte i kible zapchane.

użytkownik usunięty
Yusuke_Tamagochi

Chcesz twojm glupota, wulgarnym zachowanie udowadnic ze jestes klasycznym przykladem polskie bydle, cham, prostak … nie jest to potrzebne. Twoja narodowosc wyjasnia wszystko….
Piszemy rok 2010 ale w polskim burdelu jest nadal sredniowiecze. Studiowalem 5 lata tam i znam polki aroganze, Chamsto ( Ty jestes tego klasycznym przkladem), zlodziejstwo, pijanstwo, lenistwo cwaniacto jak i korupcja tak dobrze jak wasz szeleszczacy jezyk.

Zuy_pan_muzgodestroktor

O!!!! Jorguś ma ogłoszenie na stronce dla dewiantów
http://www.fellow.pl/profile.php?profile=sweetyguy

użytkownik usunięty
Zuy_pan_muzgodestroktor

Rozmawiamy o polskim burdelu i o polskich tlukach twojego formatu, o idiotach którzy wybieraja idioty typu kaczynska i przydenta, o brku tolerancji w ty polskim burdelu, o glupocie narodiowej ok 60 % narodu, o 21 wieku bo historia juz dawno minela i wysz Polaki NIC nie nauczla.
Wielszosc z was ma dueze mordy le male mózgi.
Popracuj troche nad twoim chamstwem i wulgaryzmami bo wlasnie taki prostactwa cechuja Polaków w swiecie: cham, prostak, tluk, zlodziej, pijak, cwaniak i wulgarne bydle…

Wiele narodów i panstw swiad wie doskonale dlaczego nie chce polzwolic na wjezd Polaków bez wiz.

"do parlamentu Saksonii regularnie dostają się neonaziści"

"o 21 wieku bo historia juz dawno minela i wysz Polaki NIC nie nauczla. "

Bist du ein Idiot? verstehe polnish?

użytkownik usunięty
Sedem

Wenn du, arroganter, polnischer Depp, eines Tages beherrschst du meine Mutter Sprache so gut wie ich deine, werden wir da deine Fehler rasufischen und darüber lachen. Momentan halte deine dummer arrogante Fresse weil du bestimmt nicht mal Englisch kennst geschweige ander Sprachen wie die meisten Polaken.

Duitse hond sluit jou mond

użytkownik usunięty
Yusuke_Tamagochi

Do you have same problems Sonny? Put your nos in your business. I don´t need your help.

ocenił(a) film na 9


Deutschland, Deutschland über alles
Ojciec spił ci się się browarem
Deutschland, Deutschland über alles
rozjechali Niemca Starem
Deutschland, Deutschland über alles
über alles in der Welt,
Deutsche Frauen, deutsche Treue,
deutscher Wein und deutscher Sang
i tak z hymnu powstał funk

wartość intelektualna powyższego tekstu jest równa z wywodami Jorgusia.

użytkownik usunięty
Zuy_pan_muzgodestroktor

Mysle ze dowody twojej polskij glupoty i takiegoz chamstwo nie sa konieczne bo juz twoja narodowosc
wyjasnia wszystko.

ocenił(a) film na 9

Żałuję cię, być tak ograniczonym umysłowo a mimo to silić się na super zajebistego intelektualistę, może Niemcy dają się na to nabierać, ale u nas nic nie zdziałasz takim czymś, spróbuj szczęścia gdzie indziej, ośmieszyłeś już się tutaj wystarczająco, przeczytaj jeszcze raz od początku to co pisałeś i przekonasz się że twoim jedynym argumentem było "Ja wiem że tak jest, mam statystyki, a do tego i tak wasza narodowość wszystko wyjaśnia" a ludzie (Polacy) podali ci jakiś milion dwieście argumentów, które zupełnie obaliły twoje tezy.



TAK, teraz możesz płakać, albo popełnić (z korzyścią dla świata) samobójstwo.

użytkownik usunięty
Zuy_pan_muzgodestroktor

Gdyby polskie tluki twojego formatu mialy taki wieka morde w business, gospodrka, marketin, produkcja
planowanie, precyzja.... to mielibzscie zapewne lepsze wyniki w gospodarce. wielka morda a nic w jej cieniu to
troch malo zeby podniesc dochodz narodowy w tym polskim burdelu... chodzenie do kosciólka i wierzenie w
bzdurz ten nie wiele pomaga a tzlko bogaci tz bydlaków w sukienkach ale nawet to zrozumuenia tego
jestescie wy Polaki za glupim narodem.

"dwiescie argumentów" ? obawaiam sie ze jestes zbzt wielkim tlik do podania jednego sesownego argumentu.

Jorg- jak tak bardzo jedziesz po Polsce i tak ci się tu nie podoba, to po co tutaj wchodzisz?

ObiWanKenobi444

Wchodzi bo to troll bardzo popularny w internetowym światku. Kolo żeruje na kilkunastu portalach.

użytkownik usunięty
Yusuke_Tamagochi

Nie lubimi jak sie nam prawde o polskim burdelu na chlebek smaruje? no nic dziwnego! Podaj pare
intelekualnie wartosciowych argumentów jesli cie na nie stac bo te dotychczasowoe nie sa zbyt
przekonzwujace.

użytkownik usunięty
ObiWanKenobi444

Po co? wyksztakcono mnie wlasnie po to zeby was Polaki sprzedawac jak ser na targu a z jestescie narodem
glupim to sprzedaliscie juz niemal wszstko we wlasnzm kraju i to za grosze i tera to obcz kapital dyktuje
warunki, ceny, i place. Zdajesz sobie sprawe ze np. ok 70 % banki w tym polskim burdel to wlasnosc obcego
kapitalu? podobnir jak hnadel, przemysl itd?

mnie wksztalcono wlasne do takich akcji kupna i spredarzy. Momo to jak mam prowadzic auto po tym chory
kraj to na wymiotz mi sie zbiera jak jede po tych polski drogi a pozatam Polak za kierwonica to BYDLE i to
prawie KAZDY!

Jorg- jesteś zwykłym trollem szukającym rozgłosu. I do tego nie odpowiedziałeś mi na pytanie. Skoro tak nie lubisz Polski i Polaków i tak nami pogardzasz to po co w ogóle wchodzisz na polską stronę i robisz takie akcje?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

"bo wieku z waszyje w sredniowieczu"

że co?? jak już się silisz na używanie języka który normalnie brzmi to przynajmniej załatw sobie polski słownik do przeglądarki internetowej.

co do księdza to już ci pisałem, ale czytanie ze zrozumieniem widocznie nie jest twoją mocną stroną, a jeżeli twierdzisz że w Polsce jest tak źle to spójrz na Grecję. A Demokracja w ogóle jest systemem niedoskonałym ponieważ nie bierze pod uwagę jednego dość istotnego faktu: Tłum złożony nawet z największych geniuszy świata jest debilny, tłum zawsze jest debilny, tłum jak całość to zawsze twór w pełni głupi, bez różnicy czy składa się z totalnych debili czy z geniuszy, a w demokracji decyduje tłum. A więc Demokracja na całym świecie jest taka sama a wszyscy politycy to kurwy i złodzieje bez względu na szerokość i długość geograficzną.

"Polaska
to burdel bez ladu, organizacji, systemy, kultury ludu, uprzejmosci itd."

Podlaska może i tak, nigdy nie byłem w Białej Podlasce.

ocenił(a) film na 9
Zuy_pan_muzgodestroktor

a co do burdelu to cytując film pod którym dyskutujemy
"Burdel to wy macie w tym swoim Archeo"

użytkownik usunięty
Zuy_pan_muzgodestroktor

Zacznijmy od tego tz prostackie scierwonpolskie, ze jesli ty nauczysz sie kiedys mijegi jezyk lub jakieskolwiek
inny obcz to ja chetnie ocenie sposób poslugiwania sie przez ciebie tzm jezykiem. Sklonny jestem jednak
uwuerzyc ze twój intellekt jak zreszta u wiekszosc polaczki, jest zbyt plytki do nauki. twoja wulgarnosc i
prostactwo... cz to jedyna argumenty jakimi operujesz?

Polaka to burdel który deklaruje demokracje ale gdzie zadzi kazde bzdle tzlko nie demokracje.

ocenił(a) film na 9

moja wypowiedź była rzeczowa i zawierała konkrety, panie Kartofel, jeżeli nie potrafisz zrozumieć prostych zagadnień polityczno-filozoficznych to jest mi przykro, prosty argument polityków wybiera debil więc są to w 99% debile, na całym swiecie, w Niemczech też, a dlaczego to odsyłam wyżej, napisałem wszystko w taki sposób ze nawet ćwierćgłówek by to zrozumiał, cały swiat deklaruję demokrację (nawet chiny) ale prawdziwa demokracja to utopia, poniewarz tłum nigdy nie wybierze naprawdę odpowiedzialnie, wiem ze to dla ciebie zbyt skomplikowane i powiesz że jestem "polska świnia" bo u ciebie to jest jak z tym żartem "Co to jest błąd stylistyczny? zdanie które jest zbyt skomplikowane by nauczyciel mógł je zrozumieć" ty tak samo jeżeli czegoś nie rozumiesz to od razu mówisz że "Burdel" i takie tam bzdety i wielki bełkot.

twój umysł jest "jest zbyt płytki" do logicznego myślenia, znam języki takie jakie znam i tak jak znam ale silenie się na pisanie w obcym jezyku i nie skorzystanie z tak prostej do zdobycia rzeczy jak słownik w przegladarce wskazuję na to że jesteś po prostu głupi.

A co do nauki, to mam średnie wykształcenie techniczne, najprawdopodobniej idę na studia, a do tego mam na tyle szerokie zainteresowania że znam się na wielu rzeczach o których pewnie ty nie masz bladego pojęcia, zresztą masz problemy z rozumieniem prostych metafor a co dopiero mówić o czymś bardziej skomlikowanym, i tutaj nie wykręcisz się tym że jesteś Niemcem czy innym gównem.

a zresztą kiedyś przyjdzie taki czas że ścierwo zostanie oddzielone od reszty i spalone w piecu historii, właśnie wtedy przestaniesz istnieć ty i tobie podobni. I nie ma to nic wspólnego z biblijną Apokalipsą, po prostu przyjdzie kiedyś taki czas że ludzkosć się opamięta i przestanie tolerować pieniaczy, a administracja filmwebu trole.

użytkownik usunięty
Zuy_pan_muzgodestroktor

Twoja wypowiedz, jak wiekszosc wypowiedzi Polaków jest wulgarna, prostacka i chamska ale to normalne u ok 60% waszej chorej nacji. Bydle ciezko jest nauczyc oglady.
Chcesz twojm glupota, wulgarnym zachowanie udowadnic ze jestes klasycznym przykladem polskie bydle, cham, prostak … nie jest to potrzebne. Twoja narodowosc wyjasnia wszystko….
Piszemy rok 2010 ale w polskim burdelu jest nadal sredniowiecze. Studiowalem 5 lata tam i znam polki aroganze, Chamsto ( Ty jestes tego klasycznym przkladem), zlodziejstwo, pijanstwo, lenistwo cwaniacto jak i korupcja tak dobrze jak wasz szeleszczacy jezyk. Nie jestem Polak i nigdy nim nie bylem ty bydle prostacie.
Jeden z tutejszych user, zwrócil moja uwage swoim logicznym mysleniem, twierdzil ze inteligentniemu czlowiekowi nie jest latwo wyjasic prostactwo i glupota tym, którzy na to cierpia. Tluk. jest zbyt tepy zeby pojac wlasne ograniczenie intelektu. To symtrom wielu Polaków dlatego zakoncze moje starania wyjasnienia tego tobie... Bydle zawsze bydle zostanie I szkoda czasu na dalsza uwage dla polskiego prostaka

ocenił(a) film na 9

EUREKA...wiem dlaczego ten człowiek tak nie lubi Polaków trafił na studiach w akademiku na pedałów (czy jak wolisz homoseksualistów) i go przez 5 lat wykorzystywali seksualnie a że akurat byli to Polacy to ma uraz. Dziękuję, wiem że mam rację, "Są takie chwilę że się nie mylę",
a i jesczze jedno on jest tak naprawdę kryptogejem (tylko to że robili to bez pytania go tak ubodło) i dlatego broni swoich kolegów kochających inaczej (Kochający Inaczej, Co to naprawdę znaczy, politycznie poprawny, i co z tego...) bo podobnie jak oni w każdym zdaniu szuka homofobii i twierdzi że ktoś kto ich nie może zdzierżyć (uwaga to trudne słowo) jest zacofany. Narazie, dziękuję, rozgryzłem cię, szkoda mi tylko twojej żony, ale widocznie to totalna idiotka skoro wyszła za takiego palanta jak ty.


ps: powyższa wypowiedź jest prostacka i nawet wulgarna ale prawdziwa, więc inaczej się nie da

o byś szczezł .

użytkownik usunięty
Zuy_pan_muzgodestroktor

ty naprawde nie musz dowoduc twojego chamstwa, pristactwa i tego jakim bydle jestes. twoja narodowosc wyjasnia juz wszystko. Wiekszosc was Polki to wlasnie bydle i prostaki twojego formatu. To m. i. dlatego ja nie potrzebuje visum nigdze a ty Polsczek, cham, prostak, bydle potrzebujesz i zawsze potrzebowac bedzies. Wiele Panstw jest zdania " po co dobrowolnie wpuszczac gówno na wlasne czyste podwórko"

jorg jesteś tak żałosnym trollem ,że szkoda mojego czasu na dyskusję tobą. Powiem tylko tyle- jak się Ci tu nie podoba to wynocha, a teraz możesz mnie wyzwać od chamów, bydlaków, prostaków itp. itd, a ja mam to gdzieś co o mnie napiszesz. Twoim egoizmem i niczym nie uzasadnionym poczuciem wyższości mógłbyś obdzielic połowę ludzkości. I nie wierzę w to co piszesz o sobie, bo gdyby naprawdę tak było to nie pisałbyś tutaj tylko miał to w tyłku i nie użalałbyś się tu nad nami. W ogóle po co robisz tu takie dyskusje na forum filmowym? Ale skro już o filmach tu się rozmawia, to obejrzyj sobie ,,Bękarty wojny" i parę odcinków ,,Genearała Italii".

Żegnam

użytkownik usunięty

Jorg, nie masz racji pisząc:

"Wydaje mi sie ze uzycie slowa "pederastów" w orginale, jest dla wielu wyksztalconych i z kultura obeznanch ludzi zbyt prymitywne i
dlatego zostaje albo zmienione albo wyciete. Poniekat jest to racja"

Zmienianie czegokolwiek w starych filmach jest skrajnie chorą praktyką, zwykłą cenzurą. I nieważne czy wyraz "pederastów" był w tym zdaniu użyty prawidłowo czy też nie.

użytkownik usunięty

Uzywanie niewlasciwych terminów swiadczy o tepocie intelektualnej Polaków.
Nie pozna czesac wszystkich jednym grzebieniem. Film powinien tez ksztalcic i prostowac glupote a w tym przypadku jest to jej potwierdzenie, co nie jest, jak mi sie wydaje odpowiednie. Ksiadz i partor to tez nie to sama aczkolwiek maja podobny punkt wyjscia. Czlowiek inteligetny wie jednak ze pastor to kaplan kosciola ewangielicjiego lub lutheranskiego a ksiadz to kaplan katolicki.

użytkownik usunięty

Ale o czym ty mówisz, na świecie nie praktykuje się prostowania błędów w starych filmach poprzez wycinanie jakichś scen.

użytkownik usunięty

Owszem tak wlasnie "wyprostowano" polska glupote sekwencji Stuhr o pedofili w innych wersjach jezykowych niz polska, np. hiszpanska, czeska, niemiecka....

użytkownik usunięty

Nie wiedziałam o tym! Ale to wszystko jest chore, niesamowite... To nie zmienia się bezczelnych kłamstw historycznych choćby z "Listy Schindlera" (na początku filmu pisze, że Polska po rozpoczęciu II WŚ została podbita w 2 tygodnie), tylko zajmują się jakimiś nieszkodliwymi błędami o dewiacjach.

Żegnam.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

Panie Jorgu! Proszę, żeby przestał Pan pisać takie rzeczy na tym forum FILMOWYM. Czuję się obrażona przez Pana. Człowiek ma prawo do wolności, ale nie ubliżania innym.
I proszę nie pisać, że jestem chamskim prostakiem, bo nie jestem.

użytkownik usunięty
Fudi_

Nie przypominam sobie zebym ciebie czmkolwiek obrazil. Na czm polegala moja obraza wzgledem ciebie???

ocenił(a) film na 9

używasz względem mnie, mojej rodziny, moich znajomych, ludzi, których mijam codziennie na ulicy określeń: pijak, złodziej, Polaczek... Mówisz, że jesteśmy zacofani pod względem umysłowym, nazywasz nas (może nie wprost) głupcami i idiotami. Nie masz prawa osądzać milionów ludzi przez pryzmat twojego "wielkiego" 5letniego doświadczenia we Wrocławiu i pracy, w której właściwie chodzi tylko o kryminalistów. Jeśli ktoś leczy tylko ludzi, którzy są zwariowani, zatracają osobowość itd. to musi sądzić, że cała reszta taka jest? Bo z tobą jest właśnie tak. Oglądasz/czytasz o Polakach, którzy są kryminalistami, a już wiesz jaka jest cała reszta.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

Nie masz pojęcia o Polsce. Znasz dane, ale jak ci mówiłam, masz kontakt tylko ze złymi Polakami. Ciągle przytaczasz te same argumenty. Ktoś pisał, że Polska jest biedniejsza i to się zgadza. A wiesz dlaczego? Bo przed ostanie 200 lat była niszczona, grabiona przez Niemców, Rosjan, kiedyś Austrię. Odbudowujemy swoją gospodarkę.
Jeśli nie wiesz, to ci powiem, skąd u was tyle polskich prostytutek. Bo przyjeżdzają do Polski Niemcy i mówią, że mają dobrą pracę dla młodych dziewczyn. One im wierzą, a potem się okazuje, że wywożą je do niemieckich miast i każdą uprawiać prostytucję pod grożbą śmierci, pobicia itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones