PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 658 790
ocen
7,8 10 1 658790
7,7 41
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

Oczywiście że nie lepszej nie oglądałem i lepszej nie bedzie, dla mnie to arcydzieło polskiej sceny komediowej;]

kojboj

zgadzam się, po prostu kocham ten film xdd uważam iż polskie komedie są świetne ale nic tego nie przebije :)

ocenił(a) film na 10
adziiiaaa

Brunet wieczorową porą ,Serial Alternatywy 4 oraz Zmiennicy ,Kiler ,Chłopaki nie płaczą ,Job ,Poranek kojota,Miś ,Nie lubię poniedziałku ,Jak dla mnie te filmy są godne miana najlepszych polskich komedii .Oczywiście z sexmisją na czele.

ocenił(a) film na 9
terron

Seksmisja, poranek kojota, miś, kiler to moje ulubione stare polskie komedie. Chociaż... na pewno jest więcej!
Podkreślam: uwielbiam takie filmy, mimo moich zaledwie 12 lat!

ocenił(a) film na 10
adziiiaaa

Fakt, ten film plus kilka komedii z tamtego okresu to najlepsze polskie komedie, nie do przebicia

ocenił(a) film na 10
kojboj

Ba! Jedna z najlepszych komedii w dziejach, jak dla mnie! ;D

ocenił(a) film na 10
szuwarcia

Dla mnie też!

użytkownik usunięty
kojboj

Kilka filmów spokojnie się znajdzie, ale to nie zmienia faktu, że "Seksmisja" jest w czołówce naszej klasyki :)

ocenił(a) film na 7

Hmm Miś, Kiler, Chłopaki Nie Płaczą?

ocenił(a) film na 9
2903

powiem tak. Porównywanie czegoś takiego jak "Chłopaki Nie Płaczą" czy "Killer" do klasyka, trochę w złym guście. ;)

Natomiast imho "Nie lubię poniedziałków" jest troszkę lepszy, stanowczo bardziej subtelny. No i prześliczna muzyka.

ocenił(a) film na 10
DuncanIdaho2

W moim uznaniu nie istnieje pojęcie klasyka gatunku.Albo film jest dobry albo nie dobry dla mnie oczywiście. Dlatego porównuję tylko to jak się bawię oraz jaką satysfakcję czerpię z danego obrazu.

ocenił(a) film na 10
DuncanIdaho2

To prawda

ocenił(a) film na 10
2903

A Jak rozpętałem? Vabank II?

ocenił(a) film na 6
kojboj

Killer oraz Nic Śmiesznego. Zdecydowanie lepsze komedie :)

ocenił(a) film na 8
Damian_

I jeszcze" Nie lubie poniedziałku " :P.....................

ocenił(a) film na 8
kniver

jak dla mnie najlepsza polska komedia ;)

ocenił(a) film na 10
Damian_

to rzecz gustu, dla mnie Jak rozpętałem czy Kilerów II

ocenił(a) film na 8
kojboj

Sami Swoi
Poszukiwany, poszukiwana

Ale film dobry ;)

kojboj

może nie najlepsza ale jedna z najlepszych
'-Kopernik była kobietą!
-I Skłodowska może też?'
kocham ten text :D

ocenił(a) film na 9
kojboj

Nie wiem, czy lepsze, ale z pewnoscia rownie dobre sa "Hydrozagadka" (cichobiegi Asa powalaja), "Rejs" i "Dziewczyny do wziecia" (tu powala wszystko).

ocenił(a) film na 10
kojboj

Seksmisja, to nie tylko najlepsza komedia polska, ale najlepszy polski film. Potwierdza to Wikipedia (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_films_considered_the_best#Poland) i sam Filmweb ;)

ocenił(a) film na 7
kojboj

Jedna z najlepszych polskich komedii obok takich jak Miś, Rejs, Dzień świra, Wesele.

ocenił(a) film na 10
xtomix

Myślę, że jest kilka tak samo genialnych na tym samym poziomie i już tylko osobiste preferencje decydują, czy lepiej obejrzeć kolejny raz Misia, Seksmisję czy Jak rozpętałem....

ocenił(a) film na 10
kojboj

Lepszy jest tylko Miś.

ocenił(a) film na 10
MishaPl

nie bardzo idzie to porównać wszystkie wymienione pozycje są sobie równe.

ocenił(a) film na 10
terron

No ale właśnie o porównania w tym temacie chodziło, dlatego ten ranking zrobiłem.

ocenił(a) film na 10
MishaPl

Każdy z tych filmów wywołuje u mnie podobne odczucia więc traktuję je na równi.

ocenił(a) film na 10
MishaPl

Myślę, że jest kilka tak samo genialnych na tym samym poziomie i już tylko osobiste preferencje decydują, czy lepiej obejrzeć kolejny raz Misia, Seksmisję czy Jak rozpętałem....

ocenił(a) film na 7
kojboj

Jest kilka polskich komedii, które potrafią uśmiać, ale "Nic śmiesznego" dla mnie osobiście to chyba najśmieszniejsza polska produkcja.

kojboj

Jest jedna. Miś.

ocenił(a) film na 10
obleh

To jest prawdziwe dzieło! Dowiedziałem się o tym dopiero spędzając samotnie sylwestra! Może i smutne ale mi ten film uratował życie! Jedno z najwspanialszych dzieł Polskich.... Nie mam słów.

ocenił(a) film na 10
obleh

Myślę, że jest kilka tak samo genialnych na tym samym poziomie i już tylko osobiste preferencje decydują, czy lepiej obejrzeć kolejny raz Misia, Seksmisję czy Jak rozpętałem....

kojboj

Swietna jest a dobre sa jeszcze poszukiwany poszukiwana, kogel mogel, czterdziestolatek

ocenił(a) film na 10
karolinamm

Ja niżej podpisany oświadczam że bądź co bądź jest to najlepsza polska komedia
I żadne amerykańskie badziewie nie jest mnie w stanie zbałamucić

ocenił(a) film na 8
kojboj

Hydrozagadka

ocenił(a) film na 10
Kubyra

Też, tylko to trochę inny typ humoru,

ocenił(a) film na 2
kojboj

Też bym Ci wymienił, ale kilkanaście osób mnie uprzedziło. Seksmisji nigdy całej nie widziałem i nie chcę widzieć, dla mnie to nudna "komedia", nie ma tam nic ciekawego ani śmiesznego + obrzydliwe nagie baby. Porażka kina polskiego.

ocenił(a) film na 10
kktnwkfkmp13

czyli typowe pójście pod prąd, żeby się wyróżnić? Oj, nieładnie... napisać, że nie ma tam nic śmiesznego... a co w takim razie jest śmieszniejszego np w Ace Ventura psi detektyw? Wydurniający się przez cały film Carey? Dla mnie nie, no ale to już rzecz gustu

ocenił(a) film na 10
kojboj

Lepszej nie ma, jest tylko kilka równie genialnych

ocenił(a) film na 2
iwona_filmer

Jest szereg lepszych polskich komedii od tej wiejącą nudą, pożal się Boże komedią. Nie mówiąc już o polskich serialach z lat 70 i 80, które jednym odcinkiem biją na łeb całą Seksmisję. A w Ace Ventura śmieszne było wszystko, bo to komedia przynajmniej była, a podczas oglądania Seksmisji zasnąłem po jakichś 20 minutach, bo to było ciekawsze niż oglądanie tego czegoś.

Ps. "Kobieta mnie bije!" Cytat 100 lecia, leżałem na ziemi słysząc te słowa!! Żartowałem...

kojboj

Nie ogladam polskich filmow, ale tej jest nawet fajny. Oczywiścicie rodzinka.pl czy takie tam nie mogą się z nim równać.

ocenił(a) film na 10
kojboj

Ten film to legenda. Pamietam jak go pierwszy raz widziałem w TV w wieku ok 10 lat. To było coś niesamowitego, te efekty i charakteryzacja no i te ciała :), ale ni cholery nie wiedziałem jak sie on nazywał bo nie oglądałem od początku, a i nikt z mojego otoczenia nie kojarzyl tytułu i kiedyś WOT go puścił i wtedu go nagrałem na VCR bądź jak to woli VHS.
Kurde to bylo coś czego nie sposób opisać. Niedość że w Polskiej kinematografii dzieła science fiction to raczej ewenement ze względu na koszty to ten film w 100% jako perełka zasługuje na miano najlepszej Polskiej komedii wszechczasow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones