PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 658 684
oceny
7,8 10 1 658684
7,7 41
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

Film jest naprawdę świetny. Bardzo mi się podoba, i te przezabawne cytaty, dialogi, zwłaszcza cytaty Maksa mnie rozbawiają. Można to oglądać z milion razy i się nie znudzi.
Ale nie rozumiem tylko końcówki filmu. Lamia, Emma, Albert i Maks znaleźli się w tym domku, a potem Maks i Lamia poszli do łóżka, a na dole w salonie Albert figlował z Emmą, to okej. Ale gdy pojawia się Jej Ekscelencja i okazuje się mężczyzną w rzeczywistości, to już dalej nie rozumiem. I nie wiem, dlaczego nie pokazali co będzie później, to znaczy czy Albert zwiąże się z Emmą, a Maks z Lamią. Chociaż jak Maks wyznał Lamii miłość, to co z jego żoną? Machulski to świetny reżyser, ale powinien ukazać dalsze wątki miłosne między Emmą a Albertem i Maksem a Lamią, oraz losy kobiet w podziemi.

ocenił(a) film na 8
Sovbedlly

Moze wyjdzmy od tego czy to prowokacja czy pytasz powaznie? Watki milosne glownych bohaterow nie byly tematem filmu, to nie Zmierch czy inne (tutaj podalbym nazwe, ale nie znam romansow dla nastolatkow). Jedyne czego mi brakuje to pokazania czy inni ludzie zyja normalnie na powierzchni, pokazany byl tylko bocian.

ocenił(a) film na 8
blizzarder

Heh reakcja Stuhra na widok bociana niepowtarzalna, w ogóle jeden z najlepszych momentów w historii polskiego kina. A co do autorki tematu to nie wszystko musi być podane na tacy, niekiedy trza dać szanse wyobraźni.

blizzarder

Skoro już lecimy niewyjaśnionymi kwestiami:
1. Jak rozmnażały się bociany (i inne zwierzęta), czy u nich też zniknęły geny męskie? (choć bociany akurat można wyjaśnić, u ptaków chromosomy męskie to ZZ, żeńskie ZW).
2. Skąd Jej Ekscelencja miał świeże jedzenie w lodówce? Jakaś Biedronka niedaleko musiała być :P

ocenił(a) film na 9
Ferdas_2

Hah!

Ferdas_2

to jedzenie było "domowe" - sałata (ogródek), jajka (musiał być tam jakiś mały kurnik). co do genów męskich - zostały wyeliminowane tylko ludzkie - nawet pod ziemią żyły zwierzęta (patrz: turystka z dogiem)

ocenił(a) film na 7
Sovbedlly

Akcja dzieje się w przyszłości więc żona Maksa już dawno nie żyje a jego córka Jadwiga już miała grubo 60 lat jak nie więcej, Jej Ekscelencja to tak naprawdę był facet który musiał się ukrywać bo cały projekt zdominowały kobiety i groziła mu eksterminacja lub zmiana płci i tylko dostosowując się do ich zasad i wspinając się w ich hierarchii mógł przetrwać.

ocenił(a) film na 9
Sovbedlly

Dobrze gadasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones