PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 658 684
oceny
7,8 10 1 658684
7,7 41
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

Teksty z tego filmu to już zna się na pamięć chyba typu Kobieta mnie bije czy Ciemność
widzę ciemność .Najlepsze to było hasło które otwierało właz na zewnątrz ;) .Ogólnie dobra
komedia jedna z najbardziej kultowych Polskich .Ale ja to bym tak nie chciał przeżyć tego co
ci dwaj panowie po hibernacji, nie powiem że to było dobre same kobity, a oni tylko we
dwóch, ale jakby mnie miała przemienić w kobite własna córka .No ale było nie było to
szefowa tych kobiet była też chłopem .Jeszcze kultowy tekst Co to ? To życie ... No cóż jak na
tamte czasy to i tak dobry był pomysł naprawdę jak będzie kontynuacja jak tutaj czytam to
chętnie zobaczę.

ocenił(a) film na 7

"A jutro też wam uciekniemy" :)

użytkownik usunięty
Carrie_21

Co za fantastyczny program! Ale zbudowana ta rozgrywająca! Replay, replay NO, NO nie dały z tego replaya!
**********
Liga broni, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi.
**********
Skontaktowanie się z osobnikiem waszej płci jest awykonalne.
**********
Nie ma mężczyzn? A dlaczego tu nie ma okien? A dlaczego tu nie ma klamek?
**********
Wstydzibyście się, uczyć dzieci takich świństw.
**********
Nie przy jedzeniu, no jak Boga kocham, no…
**********
„GENETIX” wszędzie ma swoje kobiety.
**********
Teza o tym, że mężczyźni są brakującym ogniwem w ewolucji pomiędzy nami a małpami da się udowodnić.
**********
Przecież ja w dziewięćdziesiątym ósmym miałem dostać mieszkanie…
**********
Ojjj… Nigdy się już nie dam zamrozić…
**********
Bądź grzecznym odkurzaczykiem, bo pani cię zamknie w takiej dziurze, jak nas tutaj…
**********
’’Tu jej ekscelencja zarządzam jutro święto państwowe’’
**********
BĘDZIECIE PŁACIĆ NADGODZINY!!
**********
WUCET!! WUCET!! I BARYKADUJ!! BARYKADUJ!! ALE TANDETA
**********
- Pewien samiec nazwiskiem Kain wynalazł zbrodnie i wypróbował ją na swojej siostrze Ablu. Jeszcze inny wynalazł prostytucję, jeszcze inny niewolnictwo, tchórzostwo, lenistwo- krótka mówiąc, całe zło świata zawdzięczamy wam, począwszy od wojen religijnych, a skończywszy na raku macicy.
**********
” No proponuje pani współżycie … no kocham panią „
**********

ocenił(a) film na 10
Carrie_21

Te psiary święte

użytkownik usunięty

Jeszcze "Albercik idziemy" i "Permanentna inwigilacja!" :)

użytkownik usunięty

Czy można stąd zadzwonić na miasto? Pytałem się o coś! Małżonka się niepokoi! :)

ocenił(a) film na 7

"Kopernik była kobietą! " :)

ocenił(a) film na 9

" chodź chodź kubusiu mam dla Ciebie paproszki........a pańcia coś dzisiaj nie w humorze.."
" Lamia zdejmij te pilotkę "

ocenił(a) film na 9

"Będą spoilery"... nie, nie wierzę, że ktoś tego nie oglądał :D

użytkownik usunięty
Adelaar

Jeszcze ktoś będzie miał pretensję że zdradziłem fabułę przed obejrzeniem przez niego filmu ;) .Młode pokolenie co dopiero poznaje kino stare może nie znać xd .

ocenił(a) film na 9

Weź jeszcze poprawkę na to, że te teksty słyszy się na każdym kroku... Ale fakt. Niech odkrywają. Mam nadzieję, że docenią stare komedie, które jeszcze nie były do cna głupie :)

użytkownik usunięty
Adelaar

Ja to kocham te kino było najlepsze nie to co teraz .Dlatego wolę te komedie klasyki Machulskiego czy Bareji od nowych produkcji typu Lejdis ,Testosteron ,Ciacho czy To nie tak jak myślisz kotku .Teraz mamy dno ,żenadę i jakieś żałosne produkcję .Kiedyś było ładne kino i seriale były piękne typu Alternatywy 4 czy zmiennicy albo Czterej pancerni i Stawka większa niż życie . Polskie kino upadło już ze 12 lat temu .Jeszcze pod koniec 90 lat były dobre komedie z Pazurą typu Kiler a teraz co mamy od ostatnich 6 lat ? Mamy produkcje z Adamczykiem , Szycem i Karolakiem gdzie mamy głupie historyjki o miłości . Dla mnie takie właśnie filmy jak Seksmisja to klasyki kina naszego . Takie kino to jest pokaz że Polacy potrafili dobre filmy nagrywać .

ocenił(a) film na 9

Nie mogłabym tego lepiej ująć. ^^

ocenił(a) film na 5

Niby klasyk, OK rozumiem, że kogoś może to bawić i uwielbia, ale ja nie kupuję tego filmu... Dla mnie nie jest śmieszny...
Fakt, że ta "trójca" którą wymieniłeś może nie jest superextra, bo gnioty też się zdarzają, ale i dobre też. I ogólnie ostatnia nasza kinematografia może pozostawiać wiele do życzenia, ale dobre produkcje też są kręcone, tylko nie zawsze o nich słychać i dlatego to tak przemyka bokiem i z wierzchu wygląda na to, że kręcimy tylko płytkie filmy...

ocenił(a) film na 7

Ja nie jestem agresywny. Agresywność 1.
;)

ocenił(a) film na 10

Mnie się podobały te sceny walki oddziałów Genetix i Archeo z dekadentkami albo ten fantastyczny kopniak (ale nie z półobrotu) pani Elżbiety Zającówny - no, tego kopniaka to nawet sam Chuck Norris lepiej by nie wykonał. :D

ocenił(a) film na 10
joanna_kordus

Że tak zacytuję stary suchar: Chuck Norris zrobi ciasto z półobrotu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones