PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 659 134
oceny
7,8 10 1 659134
7,7 41
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

Top 100 filmów

ocenił(a) film na 3

To jest jakaś porażka, taki film jak "Seksmisja" jest przed genialnym produkcjami takimi jak "Truman Show","Mały Pływak","Matrix",bym mógł tak wymieniać do jutra.Podałem powyżej kilka filmów które są o niebo lepsze w tych gatunkach i są niżej.Obejrzyjcie choć te trzy filmy i sobie porównajcie zakład,że już nie będziecie tak przesadzać z tym ocenianiem.

"Seksmisja" moim zdaniem w tym filmie fabuła jest nudna , gra aktorska jest na dobrym poziomie,zdjęcia takie sobie,Humor nie przypadł mi do gustu.
Podsumowując 4/10.

ocenił(a) film na 9
animax

niektozy ludzie doceniaja polskie kino,

ocenił(a) film na 7
djposypkreche

A niektórzy polską ortografie.
Ode mnie naciągnięte 7.

ocenił(a) film na 10
smithi09

Dla mnie Seksmisja i tak jest za nisko :>

Film jest po prostu totalnym 10/10 :) !!!

ocenił(a) film na 9
animax

Ja zasnęłam ;p


<br/>

ocenił(a) film na 9
animax

Nie oceniaj Polskich filmów z tymi Amerykańskimi bo to było jeszcze jak w
Polsce nie było tak łatwo zrobic takich niby super filmów jakie robią USA.

Po 1 nie jesteś patryiotą

a po 2 nie docenia polskiego kina, co mnie denerwuje u ludzi dla których
liczą się tylko Amerykańskie filmy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
animax

Mam 22 lata i uwielbiam tan film. Warto przed obejrzeniem liznąć trochę historii Polski i poczytać o czasach PRL u. Wtedy dopiero zauważa się genialność tego filmu i wszystkie jego aluzje do tamtych realiów życia.

ocenił(a) film na 6
animax

zgadzam się. film mimo wszystko nie zasługuje na top 100 filmów świata. zupełną masz rację, animax.

ocenił(a) film na 9
animax

Jak w ogóle można porównywać te filmy do Seksmisji? Truman Show był faktycznie świetny, ale to bardziej dramat niż komedia. Z Matrixem nie widzę żadnych podobieństw, pomijając już 15 lat różnicy między nimi. Tego trzeciego nie oglądałam ale pewnie podobnie. Jak ktoś lubi dzisiejsze polskie "komedie" to nic dziwnego że Seksmisja się nie podoba.

ocenił(a) film na 10
animax

Seksmisja" to film świetny!Ot mój cały komentarz.

ocenił(a) film na 9
animax

No jeśli Matrix jest według ciebie komedią sci-fi to ja gratuluję trzeźwości umysłu.

ocenił(a) film na 10
animax

Twoje porównanie, delikatnie mówiąc, z d*py trochę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones