PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 659 134
oceny
7,8 10 1 659134
7,7 41
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

głupie 2/10

ocenił(a) film na 2

W tej "komedii" nic nie jest śmieszne... Przez cały film gołe baby i tyle w temacie

ocenił(a) film na 10
kktnwkfkmp13

Ile masz lat, że tak zapytam?

kktnwkfkmp13

bluźnierstwo, że tak powiem. to jest esencja dobrej polskiej komedii!

ocenił(a) film na 8
beeatrycze

uważam że seksmisja jest najlepszą polską komedią ,no i teksy w tym filmie są zajebi.ste

mrPARADOKS

teksty i przede wszystkim genialna gra Stuhra :)

ocenił(a) film na 9
mrPARADOKS

Zgadzam się film bardzo dobry. Na uwagę zasługuje gra Stuhra. Najlepszy tekst tu cytuję "Kur.. mać" będący jednocześnie hasłem heh :)

ocenił(a) film na 9
kktnwkfkmp13

nawet te kultowe teksty cię nie śmieszą?

kktnwkfkmp13

a ja się zgadzam z opinią, że film nie jest śmieszny i nie zasługuje na takie achy i ochy. Teksty mnie nie śmieszą a gołe baby ani nie grzeją ani nie ziębią ale może nawet gorszą bo taką kultową komedię, chlubę kraju ciężko oglądać przy rodzinnym obiedzie.
Nie powiem co myślę o ludziach, którzy za najlepsze teksty uważają "kur..mać" albo piszą, że najfajniejsze były wspomniane gołe baby - cieszę, się, że nie wszyscy reprezentują tak niski poziom.

ojtamojtam_86

no coz nie kazdemu musi sie taki humor podobac, tak samo jak nie kazdy musi lubic humor Barei. Mlode pokoleni tych filmow zwyczajnie nie rozumie. To tak jak ogladac np. Shreka z malym dzieckiem. Owszem, bedzie sie smialo, ale przewaznie w zupelnie innych momentach, bo pewnych aluzji nie zrozumie. Podobnie jest z seksmisja. Ten film ogladalem juz naprawde wiele razy (ostatnio wczoraj i o dziwo pokazali nieocenzurowana wersje :) i za kazdym razem sie smieje, pomimo, ze teksty znam na pamiec. A "k...m..." jest genialne - bo wynika z kontekstu. Ciekawe co ty sobie mrukniesz jak sie uderzysz powiedzmy w glowe ;) Jak dla mnie genialny film i spokojnie daje mu 10 gwiazdek. niewiele jest polskich komedii, ktore sa w stanie mu dorownac, zwlaszcza wsrod tych ostatnio nakreconych, w ktorch humoru jak na lekarstwo

ocenił(a) film na 9
laaval

wczoraj oglądałam ten film po raz pierwszy i... podobał mi się! rzeczywiście, nie wszyscy mogą rozumieć ten typ humoru, pewnie wolą te nowości, reklamowane jako "najśmieszniejsza komedia lata" itp ;-)

ocenił(a) film na 10
laaval

i po co sie produkowac?!
jak uzytkownik pokoroju jdhffddhfhdj13 (patrz zalozyciel tematu) nie odpowiada to znaczy ze jest to prowokacja.kazdy NORMALNY!!!! czlowiek wie ze ten film jest fenomenalny.i po co to komukolwiek tlumaczyc?
oj biedacy..

ocenił(a) film na 10
ojtamojtam_86

oj tam oj tam.

ocenił(a) film na 9
ojtamojtam_86

Przekleństwo samo w sobie śmieszne nie jest. Ale cytując pewnego człowieka - trzeba znać się na retoryce. Właśnie w tym kontekście użycie słowa kur... było śmieszne.

ocenił(a) film na 9
ojtamojtam_86

Człowieku ten tekst był śmieszny.To komedia. Komedia ma nas wyluzować .Trochę dystansu bo zwariujesz!:)

ocenił(a) film na 10
kktnwkfkmp13

chryste panie, krew się burzy w człowieku jak czyta takie komentarze. to jest klasyka polskiego kina, a jerzy stuhr za tą rolę powinien dostać oscara!!!

kktnwkfkmp13

ja też nie przepadam za Seksmisją. obejrzałam film dawno temu, za pierwszym razem jak go widziałam (mając 14 lat) bardzo mi się spodobał, ale dziś zupełnie mnie już nie śmieszy . ba, uważam nawet, że jest strasznie głupi i płytki. z polskich komedii wolę np. Misia albo Hydrozagadkę. Co do Stuhra to po prostu go nie trawię, możliwe, że wpłynęło to na moją ocenę jego gry aktorskiej, której daję 4/10. Ani punkta więcej.

A_Lest

Zgadzam się z założycielem tematu. Tego filmu nie da się oglądać. Oj panie Machulski coś pan za dziadostwo nakręcił????

kktnwkfkmp13

witam, mi również film się nie podobał. Po prostu mi nie spasował:) ogólnie (mówcie o tym co chcecie), ale nie przepadam za polskimi komediami:)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Chiro

Ja też nie przepadam za polskimi komediami, ale ta akurat całkiem śmieszna była (za pierwszym, drugim i trzecim razem, bo około szóstego to już przestała). :P

ocenił(a) film na 10
kktnwkfkmp13

Uwielbiam stare, polskie komedie. Te obecne są prawie takie same i w większości to komedie romantyczne. Dlatego oglądając filmy takie jak Seksmisja, Jak Rozpętałem II Wojnę Światową, czy C.K. Dezerterzy potrafię śmiać się przez cały czas jego trwania. A Seksmisja jak na tamte czasy był świetnym, nowoczesnym filmem i nie powiedziałabym, że jest on głupi. Każdy ma inne poczucie humoru, ale nie potrafiłabym go tak nazwać.

kktnwkfkmp13

Też nie rozumiem tego zachwytu nad filmem.

Panna_Freddy_K

Co prawda, nie oglądałem tego filmu, ale nie lubię komedii gdzie humor opiera się na gołych babach i przekleństwach, a co do polskich komedii- uwielbiam je, ale tylko muszą mieć od 30 do 80 lat, poniważ najlepsze komede to "Sami swoi" (1967), "Irena, do domu"(1955) i "Piętro wyżej" (1937)
Jeśli porównamy filmy z lat 30., czy 50. widaź, że nie liczy się jakość, czy kolor, ale gra aktorska artystów takiej miary jak Adolf Dymsza, Lidia Wysocka, Tola Mankiewiczówna, Eugeniusz Bodo, Irena Kwiatkowska, Jadwiga Smosarska, czy wspaniała reżyseria, scenariusze Jana Fethke, Konrada Toma, Leonarda Buczkowskiego, Ludwika Starskiego, Mieczysław Krawicza....

ocenił(a) film na 10
kktnwkfkmp13

ty sam jestes głupi

ocenił(a) film na 5
pawelec182

to zdecydowanie nie jest najlepsza polska komedia, ani nawet najlepszy film machulskiego

ocenił(a) film na 8
Saguar_Bro

A ja daję 8. Czemu? Bo ma świetną fabułę, świetnych aktorów którzy świetnie zagrali, świetne efekty specjalne. I nie porównuję tego filmu do hollywoodzkich superprodukcji tylko do ogółu polskiej kinematografii chociaż w pierwszym przypadku tez nie wyszedłby źle. Film z 84 a wykonany staranniej niż dzisiejsze polskie pożal się boże produkcje w których grają za każdym razem Ci sami aktorzy. Klasyka polskiego kina, a czy polskiej komedii sci fi to nie wiem gdyz nie mam pojęcia czy są jakiekolwiek inne tego typu polskie produkcje ;)

ocenił(a) film na 10
Fanek_3

FIlm jest zajebist.y i nie pierdzielic mi tu!

kktnwkfkmp13

I stało się... Pieprzone pokolenie, tych durnych filmów które robią ludziom wodę z mózgów, zaczęło przejmować internet... Najlepszy Polski film i jeden z najlepszych jakie kiedykolwiek oglądałem, a ci kretyni mi będą pisać ze beznadziejny !? Ten film jest tak dobry że prawie wszystkie kwestie znam na pamięć !

snajper414

Ten film jest tak dobry że prawie wszystkie kwestie znam na pamięć !
Nie jest to żadna rekomendacja. Jak dla mnie.

Panna_Freddy_K

Wydaje mi się, że ten ktoś napisał temat dla prowokacji, po obejrzeniu "trailera".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones