PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=957}

Sekta

The Skulls
6,5 17 112
ocen
6,5 10 1 17112
Sekta
powrót do forum filmu Sekta

Trochę nie rozumiem co sie w końcu stało. Caleb postrzelił ojca i co dalej? Co z Calebem? Dowiedział sie, ze jednak nie zabił tego chłopaka? Bo z tego co zobaczyłam nikt mu o tym nie powiedział tak w prost...

ocenił(a) film na 7
naka1234

Powiedziała mu ta blondyna (Chloe chyba) wcześniej : "...a najciekawsze było jak wyszedłeś, on jeszcze żył..."
Potem, jeszcze zanim Caleb postrzelił ojca zapytał go o to czy jak on wyszedł z sali rytuałów, to czy ten chłopak jeszcze żył
a potem ten ojciec powiedział mu coś takiego : "... synu, kocham Cię i nigdy nie okłamałem, odpowiedź brzmi nie. "
no ale wychodzi an to że Caleb sam zrozumiał, że ojciec go okłamał.
Ciężko powiedzieć. Tak mi się wydaje :)

Amfetamina98

Właśnie o to mi chodziło, dzięki. A co z nim dalej sie stało?

ocenił(a) film na 7
naka1234

Z kim ?

ocenił(a) film na 6
naka1234

Jeśli pytasz o Caleb'a to skąd możemy wiedzieć kompozycja jego wątku jest dość otwarta nie wiadomo co z nim dalej było może żył długo i szczęśliwie ....

Aiva1993

A co z ojcem Caleba? Wiem, że go postrzelono ale czy go zamknięto czy coś?

ocenił(a) film na 6
naka1234

No nie wiadomo co z nim się stało nie było to ukazane w filmie

ocenił(a) film na 7
Aiva1993

Czuję niedosyt...
Szkoda że nie ma drugiej części :)

Amfetamina98

Też czuje niedosyt, ale druga część jest chodź nie można tego tak nazwać bo nie ma tam nikogo z pierwszej części...

naka1234

jak to co? Caleb wstapił do policji i zmienił imię i nazwisko na Brian O`Conner i jeżdżił dla Toretto`a :P:P:P

isw138

Tsaa XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones