PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9431}
7,1 23 112
ocen
7,1 10 1 23112
Selena
powrót do forum filmu Selena

Nigdy nie słyszałam o tej piosenkarce, a szkoda, bo jak się okazuje to bardzo ciekawa postać, zdolna dziewczyna i
przyjemna muzyka. Nie jestem fanką J. Lo ale muszę przyznać, że zagrała świetnie, prawdopodobnie najlepiej w
swojej karierze. Pomimo tego że nigdy nie słyszałam o Selenie to film ogląda się naprawdę dobrze :-)

ocenił(a) film na 7
agnieszka532

Już od paru lat miałam obejrzeć ten film, ale zawsze coś mi wypadało. W końcu wczoraj się udało. naprawdę niezły film.

A co do Seleny, całkiem fajnie kobieta śpiewała. No i szkoda jej: młoda, zdolna, zakochana i tak młodo zmarła.

użytkownik usunięty
agnieszka532

Też o niej nie słyszałam i żałuję , że wcześniej nie obejrzałam ttego filmu , wzruszyła mnie ta historia - a zwłaszcza jej zakończenie . Szkoda , że Selena tak młodo umarła , miała talent i całe życie przed sobą .

ocenił(a) film na 8
agnieszka532

Podpisuję się pod tym komentarzem, świetny film i znakomita rola J.Lo, zdecydowanie polecam! :)

agnieszka532

Selena jest bardzo fascynującą postacią- to tkwiło w jej osobowości. Miała w sobie ogromny magnetyzm i charyzmę, która powodowała, że lgnęło się do niej, a w jej towarzystwie każdy się czuł świetnie. Jej muzyka wyzwala ogromną radość i ekspresję, lecz po tej tragedii wielu osobom jej historia kojarzy się z marzeniami, które można posiadać, lecz gdy znajdzie się w pobliżu ktoś, kto zwyczajnie jest zazdrosny, wtedy wszystko się urywa i koniec pięknej bajki. Selena miała cudowne życie i pewnie dziś byłaby sporą konkurencją dla czołowych amerykańskich wokalistek, jednak jej talent nigdy nie będzie w pełni wykorzystany. Miała potencjał , była piekielnie zdolna, jednak przez nielojalną pracownicę została pozbawiona szansy na cokolwiek.
Niemniej jednak jej muzyka ma w moim życiu bardzo ważne miejsce i nie wyobrażam sobie dnia bez "Bidi bidi bom bom" :)
Jennifer Lopez cały czas przypomina o Selenie i nakłania wszystkich do szerzenia memoriału na cześć tej cudownej piosenkarki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones