PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472390}
7,2 20 363
oceny
7,2 10 1 20363
5,0 4
oceny krytyków
Senność
powrót do forum filmu Senność

Padaczka...

ocenił(a) film na 1

Ostatnio obejrzałem dwa polskie filmy z oceną ponad 7 punktów. Jednym z nich był film "Senność". Wytłumaczy mi ktoś o co tu chodzi ??? Przez ten czas mogłem krzyżówki rozwiązywać, bo wynudziłem się strasznie. Kto i za co dał tyle punktów ??? 3 pary - trzy problemy - CAŁY SENS FILMU !!! Nigdy więcej polskich gniotów.

Szeryf_filmweb

Aktywiści głoszący "Dobre bo polskie".

ocenił(a) film na 8
Sighma

Wręcz przeciwnie - polskie kino ma pod górkę i jest surowiej oceniane niż zagraniczne produkcje, na co sobie trochę zasłużyło, ale to inna historia.

Szeryf_filmweb

Idź spać !!!

ocenił(a) film na 1
trybek11

Oglądaj dalej takie dziwacta...

ocenił(a) film na 9
Szeryf_filmweb

może pozostań przy komediach, najlepiej takich nieskomplikowanych, familijnych :)

ocenił(a) film na 1
InnSooMnia

Taa... Najlepiej by było. Z tym, że to komedia nie była...

ocenił(a) film na 7
Szeryf_filmweb

Istnieje w przyrodzie coś takiego jak wrażliwość i empatia. Nie wszyscy to jednak mają. Ty najwyraźniej nie masz więc w przyszłości staraj się ich unikać tego typu produkcji, bo w związku z powyższym nigdy ich nie zrozumiesz i próżne jest tłumaczenie o co chodziło w filmie. Uwierz jednak, że dla tych, którzy są mniej ubodzy duchowo od Ciebie ten film mógł się podobać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones