PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112036}
6,5 31 979
ocen
6,5 10 1 31979
6,2 4
oceny krytyków
Serce nie sługa
powrót do forum filmu Serce nie sługa

HALO?!

ocenił(a) film na 7

To miał być dramat i sądzę, że ten film jest zrozumiały tylko dla niektórych ludzi. Jeśli w Ameryce robią film i jest w nim MIŁOŚĆ to podpisują go komedia romantyczna. Tak naprawde komedii tam nie ma wogole bo nie oto w tym chodzilo a romantycznej jest owszem ale ten gatunek można rozumieć na kilka sposobów.
A teraz apel:
Jeśli oglądacie film to nie patrzcie jaki jest napisany gatunek na ulotce, bo tak naprawde dla każdego z was będzie niósł coś zupełnie innego niż jest na ulotce. To zależy od waszej inteligencji i tego co macie w sercu.
P.S. W filmie liczy się fabuła, a nie aktorzy...

zozolica

Dokładnie. Nie wiem skąd się biorą takie dziwne zaklasyfikowania filmów. Tak było też w przypadku Broken Flowers, który także był reklamowany jako KOMEDIA ROMANTYCZNA(!).
A co do filmu, wprawdzie zabawne momenty ma, o miłości jest, ale typową komedią romantyczną nie jest na pewno. Bardzo mnie zresztą zaskoczył (pozytywnie), bo naprawdę się wiele nie spodziewałam, a okazał się całkiem dobry. Ale, tak jak napisałaś, każdy odbiera film inaczej, coś innego sobie z niego 'wyciąga' i co jednym sie podoba, innym wcale nie musi.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones