PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791875}
6,1 16 642
oceny
6,1 10 1 16642
2,3 3
oceny krytyków
Serce nie sługa
powrót do forum filmu Serce nie sługa

to nie będzie nic dobrego.Ciekawe kiedy premiera.

Koneser_Kielce

dokładnie, w kółko ci sami aktorzy, jakby mało studentów kończyło szkoły filmowe i aktorskie...

Koneser_Kielce

z tego co czytałam to premiera ma być 5 października :)

użytkownik usunięty
prokocimka

Szyc jest rewelacyjnym aktorem.

Borys Szyc jest bardzo dobry, tylko za długo grał w badziewiach pokroju (tfu) "Kac wawy" i świecił buźką na pudelku. Państwo widzieli jednak może "Vinci", "Wojnę polsko-ruską", czy ostatnio rewelacyjną rolę w [poważnym filmie!] "Zimnej wojnie"? Szyc naprawdę potrafi grać, jeśli nie robi akurat za etatowego błazna w obsadzie filmu. Mam wrażenie, że to pajacowanie ostatnio przytrafia mu się coraz rzadziej, co zdecydowanie na dobre wychodzi. Serio, jestem ciekawa jak się rozwinie jego kariera, bo uważam że jeszcze będą z niego ludzie.

użytkownik usunięty
supermuzg_ok

Racja!Szyc grał świetnie również w Listy do m 3 i Testosteron.Ale to już były bardziej luźne role.Choć Listy do m uważam za arcydzieło w swoim gatunku.

użytkownik usunięty
supermuzg_ok

Tak samo grał w Pokocie Agnieszki Holand oraz w Sztuka Kochania.

użytkownik usunięty

I niedługo będzie grał w Kamerdynerze z Sebastianem Fabiańskim i Januszem Gajosem tak że...

użytkownik usunięty

No i był doskonały w filmie Polandja!Film ten jest hejtowany na potęgę(nie potrzebnie.Grał w niej tak dobrze że szczęka mi opadła.

supermuzg_ok

Poza tym Szyc też świetnie radzi sobie w teatrze, w Hamlecie mi się bardzo podobał

Koneser_Kielce

Domagała znowu gra, to może być coś dobrego xd

Martarut

dokładnie Domagała jest świetny, czekam na jego rolę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones