PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475894}

Serce woła hurra

Dil Bole Hadippa!
7,6 929
ocen
7,6 10 1 929
Serce woła hurra
powrót do forum filmu Serce woła hurra

Rewelacja!

ocenił(a) film na 8

Cud miód i orzeszki :) dosłownie... Moja ulubiona para Rani i Shahid. Film b. wesoły i żywy. Parę śmiesznych momentów, wspaniała muzyka a o tańcu już nawet nie wspomnę. Rani spisała się naprawdę rewelacyjnie. Natomiast Shahid pozostał trochę w jej cieniu (ale i tak go uwielbiam ;P )

ocenił(a) film na 9
pelek_m

Nie oni wogóle do siebie nie pasują jak dla mnie to Shahid z Vidya Balan byli świetni w Kismat Konnection a Rani hmm chyba Shahrukhiem ale czasem z Saifem

ocenił(a) film na 8
Riya22

przepraszam... źle to ujęłam:D nie jako para (że oni razem) ale chodziło mi o to że to są moi ulubieni aktorzy;)

ocenił(a) film na 6
pelek_m

no wszystko ładnie piękne tylko w filmie niemal całkowicie brak nowych pomysłów - widziałem już wcześniej indyjski film o kobietach grających w krykieta(z tym że wtedy to np. był mecz kobiety vs faceci) zakochujących się w trenerze z bardzo podobnym zakończeniem jedyna nowość to połączenie krykieta z przebieraniem się za faceta(też w jakimś filmie to było), konkretnych tytułów nie przytoczę bo nie chce mi się szukać(większość filmów hinduskich na fw ma jeszcze tylko tytuły w hindi więc ciężko szukać) jak znajdę dopiszę, ogólnie hinduskie kino współczesne ma to do siebie że strasznie kopiuje produkcje z usa i uk wczoraj widziałem na filmweb opis filmu speed(2007r) produkcji indyjskiej... wiele znanych już motywów porwana kobieta dzwoni do obcego człowieka ten pomimo własnych kłopotów postanawia jej pomóc(czy kojarzy się komuś Cellular z 2004r?) do tego dodane kilka ciekawych nie powiem dodatków jak zamach premiera ale to wszystko jednak już było wcześniej tylko trochę pomieszane... w zasadzie gdyby nie to że w filmie grała Rani która jest jedną z bardziej lubianych aktorek to po 30 min z filmu bym pewnie zrezygnował i widząc co się dalej działo to w zasadzie od początku akcja była aż nazbyt przewidywalna nawet jak na kino indyjskie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones