PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9446}
5,8 166
ocen
5,8 10 1 166
Serenite
powrót do forum filmu Serenite
rufusg

a co w nim takiego genialnego - pedalski wątek, dzisiaj już nie robiący żadnego wrażenia, ale wtedy świadczący o wielkiej wrażliwości artysty oraz jego wyczuciu nadchodzącej Nowej Rzeczywistości?

rufusg

Rzeczywiście film wyśmienity; długo by wymieniać zalety a mało popularny bo to nie hollyłództwo ani żaden serial durnowaty :-)

ocenił(a) film na 3
Mr_mokrego_pampersa

Mnie nie urzekł. W podobnym klimacie, a dużo spójniejszy, bogatszy i bardziej angażujący fabularnie jest "W starym dworku". Poza tym, tamten film jest lepiej zrealizowany.

Pomysł dość ciekawy -- ja osobiście nie jestem szczególnym entuzjastą klimatów onirycznych, ani tematyki erotycznej w ujęciu kostiumowym, ale to sprawy i ujęcia rzadko przewijające się przez ekran, zatem zawsze w jakiś sposób interesujące.

Niestety, schematyczne postaci, wątłe przebłyski jakiegokolwiek psychologicznego pogłębienia postaci oraz drewniana realizacja, moim zdaniem, kładą ten utwór na łopatki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones