PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9448}
7,7 26 163
oceny
7,7 10 1 26163
7,7 24
oceny krytyków
Serpico
powrót do forum filmu Serpico

Się okaże, czy warto przysypiać dla tego filmu na lekcjach:)

ocenił(a) film na 10
Ecik

no ja oglądam!!!!!!!!!!!!!







Frank_Serpico

oj warto, warto. Uwierz na słowo______......

Ecik

Po wczorajszym seansie filmu "Miasto Boga" będzie to kolejny niedospany dzień... oby było warto !

ocenił(a) film na 10
kAMSON

naprawde warto, mały, zarosniety Al z wielkimi cohones

Ecik

no to ogladamy :D fakt po wczorajszym Miescie Boga juz sie przestawilem czasowo ;) a film ... wstrzasajacy i okrutny - zabijanie z rana jak kawa dla nowojorczyka.

proton

No już się zaczeło:)

ocenił(a) film na 10
Ecik

Film świetny - od czasu do czasu nasza telewizja zaproponuje ciekawą pozycję - wczoraj "Miasto Boga" na tvp2, dzisiaj Serpico. Szkoda tylko że wszysctkie te filmy oscylują wokół północy. Film 9/10

Ecik

Niestety......tym razem sen wygrał ze mną. Byłem po prostu zbyt zmęczony i nie obejrzałem filmu, ale jak dostałem dziś gazetkę z programem to w najbliższym tygodniu nie wiele gorsze produkcje będą: "Dracula", "Panny z Wilka" czy "Życie Carlita"
POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 8
kAMSON

Denerwuje mnie to, że w godzinach największej oglądalności(ok.20.00) TVP puszcza jakieś gnioty, a ciekawe propozycje o tak późnych porach, na dodatek często jest tak, że dwa ciekawe filmy są nadawane: nie dość, że późno, to jeszcze równolegle na TVP1 i TVP2. Na ogół radzę sobie nagrywając filmy na wideo, ale na "Serpico" nie miałem akurat wolnej kasety, no i muszę kombinować skąd wziąc ten film... No ale nie będe tu wylewać swoich(gorzkich)żalów. Kto chce poczytać zapraszam na bloga, wpis pt. "Ramówka dla bezrobotnych"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones