PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164493}
3,2 28
ocen
3,2 10 1 28
Sette uomini d'oro nello spazio
powrót do forum filmu Sette uomini d'oro nello spazio

Rok 1979 nie powinien pozostawiać wątpliwości jakie produkcje tamtego okresu zafascynowały twórców "Gwiezdnej Odysei". Plakat FilmWebu nie oddaje w pełni atmosfery bijącej z ekranu. Mam tu lepsze zdjęcie:
http://messyshare.com/show.php/240025_KOSMICZNAODYSEJA.jpg.html
Żeby jeszcze poziom filmu choć w 10 % dorównał, całkiem fajnemu posterowi to już by było coś.
Fabuła i dialogi tak infantylne, że szkoda klawiatury na komentarz. Akcja na poziomie Kleksa i Matplanety. Co do gry aktorskiej, to tylko tyle, że Yanti Sommer to całkiem ładna dziewczyna.
Uczciwie trzeba przyznać, że film mógłby robić wrażenie, ale w połowie lat 50-tych. Tylko, że 19 lat po "Milczącej Gwieździe" tego typu fantastyka to już najczystsza amatorka i szmira klasy C/D.
Wielbicielom takich produkcji polecam, innych przestrzegam !

Po pierwszym seansie, natychmiastowa, obiektywna reakcja to przyznanie oceny 2/10. Ale, że jestem człowiekiem obdarzonym poczuciem humoru i mam sentyment do wszelkiego kiczu, niech będzie.
Daje 2,5/10 !

P.S.
Oglądając filmy S.F. tego reżysera, narzuca się refleksja, jaką niewiedzą wykazują się ci, którzy nazywają Eda Wooda najgorszym reżyserem wszech-czasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones