PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32396}

Shaft

6,8 3 274
oceny
6,8 10 1 3274
6,4 5
ocen krytyków
Shaft
powrót do forum filmu Shaft

Jako czysta rozrywka w klimacie czarnych lat 70 - polecam.

ocenił(a) film na 8
marek222

Właśnie miałem pisać o humorze, ale teraz nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z twoją wypowiedzią.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
marek222

Film świetny - o taki klimat mi chodziło. Znacie jakieś podobne filmy obrazujące Harlem, Bronx oraz inne dzielnice murzyńskie i życie w nich?

Ziron

Superfly z roku 1972, polecam.

Ziron

polecam Prawo Bronxu

ocenił(a) film na 8
szczepan94_filmweb

Prawo Bronxu widziałem, akcja raczej kręci się wokół włoskiej dzielnicy, ale murzyni też odgrywają tam swoją rolę, dzięki :)

Ziron

"American Gangster" - jeden z najlepszych filmów ostatnich lat. Choć nakręcony niedawno, znakomicie oddaje klimat i atmosferę tamtych czasów. Oprócz tego oczywiście kultowy "Sugar Hill". Interesują Cię tylko filmy z akcją w NYC czy w innych miastach również?

ocenił(a) film na 8
Marika

American Gangster widziałem, dzięki za rekomendację "Sugar Hill" :) Oczywiście mogą być również inne filmy, niekoniecznie te osadzone w NY. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Ziron

Wobec tego kilka dobrych filmów o podobnej tematyce choć nie wszystkie gangsterskie ;) "New Jack City", "Pierwsze wykroczenie", "Miasto aniołów 2", "Gra o honor", "Black Caesar", "Czarny blues", "Klincz", "Nad obręczą", "W bagnie Los Angeles", "Odkupienie", "Chłopaki z sąsiedztwa", "Rób co należy". Przyjemności :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones