PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698547}

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
7,0 45 751
ocen
7,0 10 1 45751
6,5 21
ocen krytyków
Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni
powrót do forum filmu Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni

Ja rozumiem że kino nie musi być zawsze ambitne ale taka ocena to już prawie bardzo dobry film. Więc za co? Była tu taka wyjątkowa ścieżka dźwiękowa? Może efekty specjalne? Chociaż widziałem takie w God of War z Ps4, mniejsza z tym... może zaskakujący scenariusz? Jakaś wyjątkowa gra aktorska? Niech ktoś mnie przekona, proszę...

PabloPicasso

Mam dokładnie takie same odczucia. Oglądając ciężko dać wiarę, że akcja filmu rozgrywa się w tym samym uniwersum, które jeszcze niedawno tak ładnie zostało zarysowane przez braci Russo. Jak dla mnie to jest mix takiego aktorskiego "Mulan", "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" i którejkolwiek z tych chińskich produkcji o odbijajacych się od powietrza wojownikach typu "Miecz przeznaczenia". Moim zdaniem najbardziej niepotrzebny film Marvela Cinematic Universe jak dotąd.

ocenił(a) film na 8
arial_adriano2

Żeby nudzić się na takim filmie to samemu trzeba być nudnym i krytykującym wszystko dookoła.No chyba że jest się polskim poetą i romantykiem

kyuubi__

Dużo o tym filmie napisałem w swoim komentarzu, ale nigdzie nie napisałem że był nudny więc albo nie ogarniasz komu odpisujesz, albo czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jedno jest pewne, dla Naruto fanboya ten film to zapewne mokry sen więc postw 10/10 I czekaj na sequel.

ocenił(a) film na 2
arial_adriano2

Z jednym się nie zgodzę. Ten film był Marvelowi potrzebny bo w Chinach kina są otwarte i to drugi rynek filmowy na świecie (w zasadzie nawet pierwszy jeśli w USA są restrykcje ponakładane na kina). Więc skok na chińskie komunistyczne pieniążki, nic więcej.

PabloPicasso

masakrycznie przewidywalny i nudnawy

ocenił(a) film na 7
PabloPicasso

Mnie się podobał i dostałem dokładnie to co chciałem czyli czystą i przyjemną rozrywkę do kotleta. Taka totalna i kolorowa rozpierducha miła dla oka. Nie trzeba było dużo rozkminiać tylko wyłączyć umysł i cieszyć się ładnym obrazkiem. Takie kino na odstresowanie po ciężkim tygodniu pracy.

ocenił(a) film na 8
Veital

za to, że przyjemnie się ogląda

PabloPicasso

Za to że nie każdy ma spaczony gust i zj***ny łeb jak ty i niektórzy potrafią docenić dobre kino

Remigiusz189

Najwidoczniej ty się zaliczasz do tych 2 kategorii bo film jest bardzo słaby

Draco_2511

Nie ja a ty

ocenił(a) film na 8
PabloPicasso

Jak nie lubisz dobrego kina akcji to nie oceniaj filmu z takiej kategorii i oceniaj tylko "wybitne"

ocenił(a) film na 10
PabloPicasso

Jest to film dla normalnych ludzi a nie dla wyobcowanych społecznie i moralnie obcych kulturowo istot którym wiecznie coś się nie podoba a zwłaszcza nie podoba się szczególnie coś moralnie wartościowego i zarazem zabawnego.

ocenił(a) film na 10
PabloPicasso

Jak można przekonać gościa co strzela i morduje dla przyjemności w PS4? No jak? To tak jakbym chciał świnię nauczyć tańczyć i śpiewać w balecie rosyjskim.

PabloPicasso

typowy polaczek musi zbesztać bez powodu żeby poczuć się lepiej. rozumiem że na koncie masz zapierające dech w piersiach i chwytające za serce głębokie produkcje że pozujesz tu na eksperta?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones