PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698547}

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
7,0 45 841
ocen
7,0 10 1 45841
6,5 21
ocen krytyków
Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni
powrót do forum filmu Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni

Słaby, mocno przewidywalny. Fabuła bez polotu, żadnego zaskoczenia, na spokojnie można opowiedzieć cały film już po kilku pierwszych scenach. Nadaje się do odmóżdżenia po ciężkim dniu przy jednoczesnym nie zwracaniu uwagi na to co się dzieje na ekranie. Efekty ładne przez większość produkcji, ale były też sceny, że kulały ogromnie, np. światłocień.

ocenił(a) film na 6
Alekaszek

Mam podobne wrazenie

Alekaszek

Zgadzam się. Rozczarowałem się.

Alekaszek

Zwróciłbym jeszcze uwagę na momentami BARDZO złą grę aktorską. Ojciec i (zwłaszcza) matka głównego bohatera spisali się całkiem przyzwoicie, ale w mojej opinii główny bohater zagrał po prostu słabo, nie wspominając o jego ciotce, tutaj było fatalnie.

ocenił(a) film na 10
Alekaszek

Opinia smutnej istoty o wąskim horyzoncie społecznym, brak instynktu rodzicielskiego. Niestety takie mamy współczesne pokolenie. W tym filmie najważniejsza jest treść moralna i emocjonalna dotycząca rodziny, i grupy ludzi którzy sprzyjają rodzinom. Jeśli ktoś tego nie widzi tzn że jest kaleką emocjonalną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones