PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33006}

Shaolin Soccer

Siu Lam Juk Kau
6,6 19 708
ocen
6,6 10 1 19708
7,4 5
ocen krytyków
Shaolin Soccer
powrót do forum filmu Shaolin Soccer

Ogladalem go z kumplem 3 razy pod rzad .. poprostu cudo .. porywajaca fabula .. swietna rezyseria .. wciagajaca akcja .. wspalania gra aktorow .. Polecam wszystkim znawcom filmow !!!!!!! nie pozalujecie !!!!!!!!!

Mondzer

To jest arcydzieło??? Jaja sobie robisz??? Buahahahaha. Widzę, że z ciebie taki znawca kina jak z koziej d*** trębacz. Dawno takiej głupoty nie czytałem.

Film naprawdę fajny, ciekawy i dobrze zrealizowany. Przyjemna komedia, ale nazywanie arcydziełem czegoś takiego to prawdziwa profanacja

ocenił(a) film na 9
ct23

Nie zgadzam sie .. film jest bardzo dobry tylko trzeba podejsc do niego z odpowiednim dystansem .. ogaldajac wczesniej filmy tego rezysera bylem przygotowany na film w takim wykonaniu .. jak dla mnie najlepiej sie ogadalo po winku albo paru piwkach .. poprostu boki zrywac .. widze ze monger wie cos o tym .. pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
ct23

zgadzam sie z 1 opinia .. film jest bardzo dobry tylko trzeba podejsc do niego z odpowiednim dystansem .. ogaldajac wczesniej filmy tego rezysera bylem przygotowany na film w takim wykonaniu .. jak dla mnie najlepiej sie ogadalo po winku albo paru piwkach .. poprostu boki zrywac .. widze ze monger wie cos o tym .. pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
ct23

ten film to żenada nawet po winku czy kilku piwkach, moja wczesniejsza wypowiedz była napisana przez mojego durnego kolege któremu sie ta marna produkcja po prostu podobała wrrr
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Mondzer

NIE CHCE SIE BIC! CHCE GRAC W PILKE! ale durnoty! takich filmow jak ten nie da sie nie lubiec! i nawet zaraz sobie obejrze bo to dobre jest na mase! kocgam takie filmy za ko,mpletna durnote!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones