PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845693}

Shazam! Gniew bogów

Shazam! Fury of the Gods
5,5 17 360
ocen
5,5 10 1 17360
4,7 11
ocen krytyków
Shazam Gniew bogów
powrót do forum filmu Shazam! Gniew bogów

widze, ze dc pod nowymi rzadami juz sie stacza, jak marvel, liczy sie tylko komercja i nic wiecej, ten shazam podlug 1 to totalna porazka, juz sie boje co bedzie z nastepnym aquamenem, flashem czy tym nowym blekitnym skarabeuszem i szkoda, ze lucy liu i helen mirren zagraly w tym gniocie

wiecznie_zly

ale film był nakręcony zanim Gun dołączył do DC to nie wiem czemu piszesz , że nowa ekipa i ta postać raczej jest pod kino familijne to nie wiem czego chcesz aby krew i flaki leciały z ekranu ?

ocenił(a) film na 2
jones1_2

nie prawda, bo czytalem, ze oni go zatwierdzili w takiej formie, jakiej jest, a jaka jest to widac

ocenił(a) film na 4
wiecznie_zly

A co mieli zrobić? Skasować? Już raczej było dosyć późno na zmiany...

ocenił(a) film na 6
xUmcyk

Końcówkę dałoby się poprawić tzn. nadać jej poważniejszy ton.

ocenił(a) film na 7
wsad19

Czemu nadać poważniejszy ton? Komedii? I tak zrobili co mogli i uważam że nie było tragedii. Na pewno fil nie zasługuje na 5.6 a co najmniej na 6. Ja oceniam na 7 bo dobrze się bawiłem.

Oczekujesz mądrego kina to poczekaj na Oppenheimera.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
wiecznie_zly

na moje to Gunn dodał scenę po napisach sądząc po jego luźnej wypowiedzi na temat crossovera DC z Marvelem

ocenił(a) film na 5
Dworsky0

Już w dniu premiery się wypowiadał, że sceną po napisach była już zanim został zatrudniony, więc nie.

ocenił(a) film na 4
wiecznie_zly

Lucy Liu pasowała jak ulał do tego filmu ,zagrała tak żenująco ,jak żenujący był ten film .

ocenił(a) film na 4
Bartek_990

Właśnie chciałem to samo napisać. W każdej scenie ten sam wyraz twarzy. Dosłownie chyba najgorsza gra aktorska w całym tym gniocie, a i tak poprzeczka była postawiona bardzo nisko, bo chyba tylko aktor grający Freddiego zagrał znośnie.

ocenił(a) film na 5
wiecznie_zly

Ja dałem ocenę 5, ale i takie naciągane. Film strasznie słaby i głupi. Pierwsza część była według mnie trochę lepsza. Tutaj głupota goni głupotę... Szybcy jak błyskawica bohaterowie pozwalają sobie, żeby przeciwnik trafiał do nich jak do kaczek. W wielu momentach bohaterowie zamiast używać mocy, latać itp to biegają jak idioci.

Bardzo słabo. Było trochę efektowniej niż w poprzedniej części, niektóre żarty w miarę udane, ale więszkosć żałosna na poziomie trzylatka.

ocenił(a) film na 5
wiecznie_zly

Tak tylko się upewnię że kojarzysz fakt grupy docelowej tego filmu... to nie jest superman tylko shazam czyli grupa wiekowa 5+... I takie poziom reprezentuje.
Ogólnie bardzo fajne kino familijne i nic ponadto. W sam raz na wieczór z dzieciakami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones