PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399865}
7,3 6 770
ocen
7,3 10 1 6770
Shelter
powrót do forum filmu Shelter

Film super

ocenił(a) film na 8

no dobra...gdzies na filmwebie pare miesiecy temu natknalem sie na zwiastun tego filmu...poczatkowo mysle ze to takie "brokeback mountain" w czasach obecnych. Przegladajac torrenty(tak tak nowe filmy mozna spotkać w necie jeszcze przed polska premierą...kto by uwierzył co?:)) ściągnąłem i zacząłem ogladac. Początkowo film jak typowy amerykański obrazek californijskiej młodziezy, ale fabuła rozkręca się w spokojnym tempie w taki sposob ze człowiek oglada dalej bedac jednoczesnie ciekaw czy Zach (glowny bohater) poradzi sobie ze swoimi "problemami". Pomimo że film traktuje o homoseksualizmie chodzi w nim o cos innego. Jest bardziej o poswieceniu sie dla innych, rezygnacji, podporzadkowaniu. szczerze polecam bo film bardzo dobry...daje 8/10 ale teraz sie zastanawiam czy aby nie oceniłem go zbyt nisko. Pozdrawiam i zachecam.

ocenił(a) film na 10
Rabbit_4

hej a możesz podać torrenta albo stronkę jakikolwiek link z skąd go sciągłeś?
POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 8
tubinger

hmmm...powiem tylko ze torrenty.org napewno tam jest (linku ni podam bo zglosi ktos do usuniecia ale na tej stronce bankowo to jest)

ocenił(a) film na 10
Rabbit_4

kurcze szukałem tam ale nie widziałem... jakbys mógł sie do mnie odezwac na meila albo gdzies buyłbym bardzo wdzieczny =)
POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 7
tubinger

tu znajdziesz to czego szukasz ;)
http://www.rlslog.net/shelter-2007-limited-dvdrip-xvid-lmg/

ocenił(a) film na 10
m_elliott

potrzebuje napisy do tego filmu pomóżcie ... =)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones