PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399865}
7,3 6 769
ocen
7,3 10 1 6769
Shelter
powrót do forum filmu Shelter

Film ten znalazłem na youtube, zobaczyłem go ze względu, iż muszę napisać recenzje do jakiegoś filmu o homoseksualistach. Nie spodziewałem się tego ale film hmmm po prostu zauroczył mnie! od muzyki, po fabułę. Nie wiem dlaczego ale dawno żaden film nie wywarł na mnie takiego wrażenia. Na koniec napiszę krótką refleksję, iż szkoda, że w Polsce nie powstają tego typu filmy o problemach homoseksualistów. Cóż Polska jak zwykle zacofana...

radek11g

Mówisz? oglądnęłam z przyjemnością, ale dla mnie był trochę przesłodzony...
no ale jedno co, to na pewno krzepiący, dobry na chandrę. i niczego sobie soundtrack, usiłuję od dawna ściągnąć jeden utwór, ale jak na razie dupa :(

ocenił(a) film na 10
radek11g

REWELACJA!!!
Akcja przewidywalna, słodkie zakończenie ale wybaczam! :)
Świetna muzyka, dobra gra aktorów i znakomite zdjecia - oglądało się z przyjemnością. Chciałbym więcej takich filmów!

ocenił(a) film na 8
Johnny1981

Akcja przewidywalna jeżeli patrzeć na zwykłe romanse, ale obejrzałam już kilka filmów o podobnej tematyce (taki przykład: Brokeback Mountain - przepraszam jeżeli źle napisane ;p) i niestety zazwyczaj są bardzo pesymistyczne, a tej jest jednym z niewielu pozytywnych i takich, w których uczucia zostały naprawdę pięknie pokazane. Zdecydowanie jeden z lepszych filmów o miłości, nie ważne czy hetero czy homoseksualnej ;)

ocenił(a) film na 10
radek11g

Masz rację. Polska jest zacofana, ale mam nadzieję, że pokolenie, które za min 7 lat wejdzie do świata filmu, zmieni pogląd na takie problemy. Ja sam gram w amatorskim teatrze i mam w planach taki monodram. Jestem ciekawy jak przyjmie się temat homoseksualizmu w tak małym mieście jak moje.

ocenił(a) film na 8
patbyk

powoli Polska zmienia się na lepsze, chociaż jesteśmy i tak 100 lat za murzynami
pozostaje nam czekać :)

ocenił(a) film na 10
radek11g

Mam nadzieję, że nowe pokolenia zmienią ten kraj na bardziej tolerancyjny i otwarty ;p

ocenił(a) film na 10
patbyk

wszystko w naszych rękach :P

ocenił(a) film na 9
radek11g

Film rewelacja. Tez obejrzalem na YouTube I sie zakochalem. Fabula, Muzyka. Emocje aktorskie ktore SA odzwierciedleniem uczuc Rezysera/scenarzysty. Polecam rowniez plynace wiezowce. To akurat polski film. Podobna tematyka I bardziej polskie realia :))

ocenił(a) film na 9
MattDowiat

Nie no błagam. Płynące Wieżowce to film o cierpieniu i co gorsza w momencie kiedy bohaterowie mają szansę cokolwiek zmienić film zwyczajnie się kończy. Nikt nie przechodzi przemiany, nie podejmuje żadnej sensownej decyzji. Tu nie ma porównania do Shelter. Ten film ma zupełnie inną barwę i nie jest pesymistyczny podczas gdy wieżowce to smęt. Ja wyszedłem z kina zawiedzony. Natomiast shelter, obejrzę jeszcze nie raz.

radek11g

Mnie najbardziej intryguje to, że ludzie będący za LGBT są także za islamem, gdzie za LGBT jest kara śmierci.
To jak dostawca broni wspierający każdego byle na tym samemu zyskać.

radek11g

To jest jeden z najlepszych filmów LGBT ever. Pokazuje męsko męską miłość taką jaką jest, romantyczną, liryczną ale również z dozą strachu przed odrzuceniem. Kocham ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones