PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399865}
7,3 6 773
oceny
7,3 10 1 6773
Shelter
powrót do forum filmu Shelter

oglądam szósty raz

ocenił(a) film na 9

Dla mnie jeden z ładniejszych filmów o miłości. Delikatny, uroczy, lecz nie ckliwy i mdły taki..
taki ładny po prostu :)

estabien

No i ta ścieżka dźwiękowa. Na co dzień nie słucham takiej muzyki, ale po każdym kolejnym obejrzeniu filmu nie mogę się pozbyć soundtracku z głowy.

ocenił(a) film na 8
loveriseagainst

Bardzo piękna historia pewnej miłości związku zdaniem większości zakanany- ale czy większośc ma rację? Pewnie że nie najważniejsza jest miłośc prawdziwe uczucie, każdy ma prawo do miłości bo to najpiękniejsze uczucie jakie może spotkac człowieka. Takich filmów jak ten powinno być więcej bardziej upowszechnionych nałośnionych żeby każdy homofob ( eufemizm bo ja nazywam to poprostu głupotą i ciemnogrodem-) zobaczył że to normalni ludzie żyją tak jak wszyscy mówią choć różnymi językami tj,wszyscy kochają i oddychają tak jak każdy z nas. Ta historia bardzo ładnie pokazana zgrabnie opowiedziała trafiony w punkt..
Tak czy inaczej gorąco polecam film szczególnie głupcą choć nie wiem czy zrozumieją!!!

ocenił(a) film na 10
lionel

Fajny film, warty obejzenia.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
estabien

A właśnie mnie nieco wynudził. Całość obejrzałam w niespełna godzinę, bo przewijałam najbardziej nieciekawe momenty. Przede wszystkim zero scen łóżkowych i banalna fabuła. Praktycznie nic się nie działo i koniec filmu był łatwy do przewidzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones