PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659346}
24 415
chce zobaczyć
Sherlock Holmes 3
powrót do forum filmu Sherlock Holmes 3

Jude Law podczas promocji "Anny Kareniny" opowiadał o prawdopodobieństwie powstania
trzeciej części przygód Sherlocka Holmesa i dr. Watsona.Gra cieni" przyniósł ze świata 540 mln
dolarów. włodarze zatrudnili Drew Pearce'a do napisania scenariusza. Od tego czasu nie było
żadnych informacji o projekcie, a nawet pojawiały się spekulacje, że mógł po cichu umrzećLaw
twierdzi, że wciąż są prowadzone rozmowy i już jest gotowy scenariusz. Na razie jedynym
problemem jest to, że on i Downey Jr. są bardzo zajęci i kiepsko jest z ustaleniem wspólnego
terminarza. Jednakże obaj chcą to zrobić i sam uważa, że jest jeszcze wiele ciekawych historii do
opowiedzenia w kinie wiem że stare informacje :). na hatak jest napisane żeby ten film w końcu
powstał :)

wort801

Mogli by dac gości do scenariusza tych z pierwszej cześć. Druga czesc byla o wiele slabsza od pierwszej.

Magic1997

no z tym masz racje pierwsza była lepsza

Magic1997

Druga część była nudna, najbardziej chyba to zszokował mnie profesor Moriarty który był nudny, sztywny i zniechęcał mnie do oglądania scen z nim. Jedynka bezkonkurencyjnie lepsza.

adameczek1314

dokładnie 1 bije na głowę 2 część niestety, mimo to liczę na 3

wort801

Oby powstało, najgorsze jest to że w 2 zabili ukochaną Scherlocka, mam nadzieję że w 3 okaże się że to nie prawda i ona żyję :)

rilla_nati

też mam taką nadzieje że ona żyje

wort801

Jednakże było by fajnie gdyby powstała kolejna część, iż zaciekawił mnie koniec gdy Sherlok Holms był przebrany za fotel.
Bym była jak inni za by powstała kolejna część.
Jestem zaciekawiona tym, że Sherlock Holmes podszedł do maszyny pisarskiej Wotsona i poprawił na cytuję " THE END?"
Jest to zastanawiające jak i fantastyczny pomysł. Oby powstała kolejna część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones