PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659346}
24 415
chce zobaczyć
Sherlock Holmes 3
powrót do forum filmu Sherlock Holmes 3

Coś mi się wydaje, że Holmesa chyba nie zobaczymy w 2014 roku sądząc po tym artykule
http://film.wp.pl/id,137988,title,Sherlock-Holmes-3-Jude-Law-chce-znow-byc-Watso nem,wiadomosc.html?ticaid=111628

mataertest

Skoro jeszcze nie zaczęli, a mamy już 3/4 tego roku, to faktycznie raczej będziemy musieli czekać dłużej.

donmaslanoz14

Mam nadzieję, że jednak nakręcą ten film, bo pomimo innego niż w książce wyglądu Robert Downey jr jest świetnym Holmesem.

Dilofozaur

Świetnym to mało powiedziane :)

AratoO

a nie było powiedziane tam kiedyś, że 3ci Holmes ma się ukazać w 2015? no niestety, trzeba czekać.
Robert jest genialny w roli Holmse'a! oraz Jude jako Watson :))

piratee

Law mniej mi pasuje do Watsona niż Downey jr do Holmesa. Na początku nie mogłam przyzwyczaić się do wyglądu Downeya jr, tak inny od książkowego, ale przecież ma dokładnie taki sam charakter jak książkowy, więc już mi to nie przeszkadza. Źl by było, gdyby było odwrotnie, a tak "Sherlock Holmes" z 2009 roku jest wg mnie jednym z najlepszych filmów przygodowych, jakie kiedykolwiek powstały. Druga część już znacznie mniej mi się podobała, chociaż niezły był pojedynek Moriarty'ego i Holmesa. W drugiej części genialne były tylko niektóre sceny, a jedynka jako całość jest rewelacyjna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones