PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190719}
7,8 7 256
ocen
7,8 10 1 7256
7,7 3
oceny krytyków
Shooting Dogs
powrót do forum filmu Shooting Dogs

Wali po nerach

ocenił(a) film na 10

Oglądałam ten film kilka lat temu i do dzisiaj nie widziałam nic, co by mnie bardziej poruszyło. Hotel Rwanda to przy tym hollywoodzka historyjka (od razu dodam, że też mi się podobał). Trudno uwierzyć, że tak było. Film nie należy do przyjemnych i nie kończy się happy endem.

ocenił(a) film na 9
wiernikosia

Bo życie nigdy nie kończy się happy endem...niestety. Nic tak nie porusza jak prawda o nas samych i o naszym egoizmie typu to nas nie dotyczy...:(

ocenił(a) film na 7
wiernikosia

Polecam "Podać rękę diabłu".Film o tej samej tematyce.Lepszy niż "Hotel Ruanda".

ocenił(a) film na 10
GrimReaper76

Jak tylko będę miała okazję - obejrzę.

wiernikosia

Obejrzałam ten film jakiś miesiąc temu, ale nie byłam w stanie o nim rozmawiać. Jestem wstrząśnięta. Tak, jak mówisz, wali po nerach.

wiernikosia

Wszystkie wymienione w wątku filmy dystansuje, jeśli można to tak określić, Czasem w kwietniu...

ocenił(a) film na 9
wiernikosia

Film rozpierda mózg faktycznie szczególnie ostatnie pół godziny no to się w głowie nie mieści

ocenił(a) film na 7
wiernikosia

moim zdaniem bardziej poruszającym w tej tematyce filmem jest 'Czasem w kwietniu'. naprawdę szczerze polecam. oglądając 'Shooting Dogs' czułam niestety niedosyt, miałam wrażenie jakby urwał się w połowie.. mimo wszystko dobry film, daje do myślenia.

wiernikosia

nie ma co gadać świetny film, szkoda że tak mało mu podobnych, a świat zalewa tandeta

ocenił(a) film na 7
wiernikosia

Jak dla mnie "brutalność" w tym filmie została sprowadzona do minimum . Wolałbym żeby w tego typu produkcjach kipiało od brutalności coby uświadomic widzowi jak w danej części globu wygląda (niestety) codzienność .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones