PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32369}
6,2 41 278
ocen
6,2 10 1 41278
5,9 8
ocen krytyków
Showtime
powrót do forum filmu Showtime

Jeśli kochasz niepowtarzalny śmiech Murphy'ego i ironiczne spojrzenia De Niro, ten film spełni twoje oczekiwania. "Show Time" to kolejna komedia akcji fabryki snów. Film został nakręcony dla potrzeb społeczeństwa, które skutecznie zostaje ogłupiane przez telewizje. Kpina z reality show ma na celu pokazać nam co kryje się za kulisami tych "mądrych" programików. W rzeczywistości producenci żerują na widzach i mają w d.... ich uczucia.
Oglądając ten film, w pierwszej chwili pomyślałam: "Kolejna nudna komedia. Ciekawe ile gaży dostał De Niro, za tak płytką rolę, ale co tam liczy się kasa w dzisiejszych czasach a nie jakość". Jednak gdy film się skończył zmieniłam zdanie: "Teraz już wiem, że film w brew pozorom nie był taki beznadziejny. Podjęto w nim próbę nawracania ludzi ze złej drogi jaką jest oglądanie głupawych show'ów".
Na drugi dzień po obejrzeniu tej komedii "obudziłam się", kolejny raz zmieniłam zdanie: "Show Time" został nakręcony nie po to, żeby pomóc ludziom. Producenci doskonale wiedzieli, że ma doczynienia z tępą publika. Jest zapotrzebowanie na tego typu filmiki, przy których nie trzeba się wysilać intelektualnie. Skoro zmieniłam tyle razy zdanie to, albo rzeczywiście te filmy pozostawiają w nas nutkę refleksji, albo ze mnie kiepski recenzent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones